Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő ha csúnya férfiként...

Elítélendő ha csúnya férfiként az egyedüllétet választom a csúnya nők helyett?

Figyelt kérdés
Tetszettem már több csúnya lánynak, de valamiért nem érzem úgy hogy jobb lenne egy számomra nem vonzó lánnyal kapcsolatban mint az egyedülálló élet.
2021. júl. 18. 14:16
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem insta nőkre vágyom. Azoknak a lányoknak akiknek tetszettem soha nem volt párkapcsolatuk (pedig már 25 felettiek), és a többi férfitól hallottam hogy nagyon rondának tartják őket, soha nem kezdenének velük. Szóval nem az én igényeim nagyok.
2021. júl. 18. 15:08
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

10-esnek

Nemcsak Instalány és csúnyák léteznek. Igazából szerintem elég tág a kör, kinek ki tetszik.

2021. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12. Egy szóval nem is mondtam hogy csak azok léteznek. Xd
2021. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
4-es vagyok. Nem azt írtam, hogy ez lenne a fő probléma. Hanem, hogy javítana a helyzeten. De ahogy olvasom a kommnetjeidet, kezdek rájönni, hogy nem a kinézeteddel van a baj, hanem a természeteddel. Biztos lepattintott egy-két plázacica, (vagy pár ember, aki nem bírja elviselni a stílusod). Ezért gondolhatod, hogy csúnya vagy. Illetve az is sokat elárul, ahogy hogyan beszélsz azokról, akik érdeklődtek irántad. Jaj, a haverok azt mondták, csúnya, akkor még véletlenül se beszélgetek vele, nehogy kiderüljön, hogy normális. Amíg csak és kizárólag a külsőségekre mész, addig ásd el magad!
2021. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Fizikai vonzalom nélkül mit ér egy párkapcsolat? Attól hogy normális maximum a barátom lesz vagy egy jó ismerős.
2021. júl. 18. 15:50
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem ítélendő el. Sőt! Mindenképp válaszd az egyedüllétet! Mindenki jobban jár!
2021. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#1 Mégis ki a f..sz ítél el ilyen miatt bárkit is?


Kérdező, még jó, hogy nem alázol meg egy nőt azzal, hogy csak azért vagy vele hogy legyen valakid, nem pedig azért, mert tényleg vonzódsz hozzá, és szereted.


Inkább az a szar viselkedés, amikor valaki full igénytelen; hülyét csinál a másikból azzal, hogy érzelmek nélkül jön össze vele.

2021. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

17-es

Pedig a híres "Add lejjebb az igényeidet" pontosan erről szólna, nem?!

Milyen érdekes, hogy mindig a srácokat nyaggatják ezzel, holott a csajok messze rosszabbak ilyen téren.

2021. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18 Az "add lejjebb az igényeid" NEM erről szól, és nem is láttam még olyan kontextusban, ahol a szingliséget VÁLASZTÓ férfiakra használják.


Sok férfi szabályos kis gyűlöletbeszédeket képes kifröcsögni, amikor úgy érzi hogy a kiszemeltje nem ad neki esély.

Leírják/kimondják szépen, pontokba szedve, hogy a nők felszínesek, pénzéhesek, a selejt férfiak után mennek a rendesek helyett, bla bla - és úgy összességében képtelenek elfogadni, hogy a nők nem tartoznak nekik figyelemmel + szexszel.


Na erre szokás azt válaszolni, hogy "Bmeg férfi, ha mástól elvárod, hogy ne legyen felszínes, akkor miért nem TE kezded,es nyitsz olyan nők felé, akikhez képtelen vagy vonzódni? Na mi van, ennyire azért mégsem vagy magányos? Pedig az előbb azt mondtad, hogy az egész életedet tönkre teszi, hogy nem fekszik be alád egy nő."


Az "adj lejjebb az igényeidből" arra jó, hogy a hisztit csillapítsd, nem pedig egy tényleges tanács. Nem hisztiző férfinak nincs szüksége rá, hiszen ő megértette, hogy nem várhatja el alanyi jogon a párkapcsolatot.


Vagy talán nekiestek a kommentelők kérdezőnek? Nem.

2021. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nekem be jönnek a mások által rondának titulált lányok még sem jött össze semmi. így le mondtam az érzelmekről amire a legjobban vágyom és prostizok.

25 vagyok amúgy.

2021. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!