Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El lehet fogadni valahogyan,...

El lehet fogadni valahogyan, hogy nem vagyok szép és ronda emberként a lehetőségektől elzárva kell leélnem egy életet?

Figyelt kérdés

2018. febr. 23. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha ronda nem jelent ápolatlant, akkor semmi nincs veszve. Ha meg emellett kedves, segítőkész és nyitott ember vagy, akkor előtted a világ.
2018. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha sok falba ütközöl, egy idő után be fogsz sokallni, eleged lesz, feladod. Ehhez idő kell.
2018. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
:(
2018. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Semmi probléma. Én sem vagyok szép, de a nagy krumpli orrom mellé nagy kapafogaim vannak, amivel nagyokat tudok mosolyogni. Mindig is szerették a társaságomat a nők, sok csajom volt. Nem tudták megmondani mit esznek rajtam.

Mióta megházasodtam, hűséges vagyok.

Azóta nem teszteltem, hogy tudnék-e hódítani :-)

2018. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Spirituális fejlődéssel. Egyébként nem vagy elzárva semmitől. Mire ment Marilyn Monroe a szépségével...és folytathatnám a listát.
2018. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vállat vonsz, és lesz@rod.

Valós jelenség, hogy a szép embereket akár tudatosan, akár tudat alatt előnyben részesítik, nagyobb eséllyel segítenek nekik, jobban figyelnek arra, amit mondanak és jobb kiszolgálást kapnak, de a helyzet az, hogy a legtöbb ember maximum átlagos, szóval a többség abban a cipőben jár, amiben te, ha lehetőségekről van szó.

2018. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki kell hoznod a legjobbat abból, amid van! Én is ronda vagyok, nincs senkim. Egész életemben csak magamra számíthattam. Pontosan tudom mit érzel. Engem is bántottak meg napi szinten, néztek levegőnek a külsőm miatt. De volt csajom, és a munkahelyemen ks becsülnek. Pedig kimondottan ronda vagyok. Hozzáállás kérdése az egész.
2018. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 Ha a mentális egészségére gondolsz, akkor valóban semmire nem ment a szépségével. Viszont hogyha a karrierjét nézzük, akkor bátran ki merem jelenteni, hogy a szépsége nélkül sehol nem lenne, legendának meg pláne nem nevezné senki. Az élet számos területén kizárólag a vonzó külseje miatt boldogult, minden pasi őt akarta, stb. Ronda nőként erre semmi esélye nem lett volna, szóval végülis megértem a kérdező aggodalmát.
2020. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!