Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek segíthet az...

Szerintetek segíthet az elengedésben ha teljesen őszintén leírom valakinek, hogy mivel bántott meg?

Figyelt kérdés
Ő teljesen máshogy él mint én biztos nem sejti én hogy érzek/értelmezek bizonyos dolgokat. Kellett idő mire beláttam, hogy egyébként mennyire gonosz és azt, hogy kihasznált amit ő nem látt magától. Szerintetek érdemes lenne elmondani neki?

2021. júl. 18. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben vagyok! Most lett vége egy barátságomnak. Az évek alatt már többször őszintén eléálltam és elmondtam ha bántott valami, hogy milyennek latom a kapcsolatunkat stb. Ideig-óráig változott aztán folytatta a nem normális viselkedését. Egyszerűen nem látja be, hogy miket csinál, hogy bánt másokat, hogy törtet... most legutóbb végleg betelt a pohár. Nem magyarázkodtam, megtartottam magamnak az érzéseimet és gondolataimat és továbbálltam. Azóta jobb az életem.
2021. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy megoldásnak jó, de jobb lenne, ha személyesen beszélnétek meg ezt.
2021. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Örülök, hogy sikerült túl lépned rajta.

#2 Az a gond, hogy ő brutális képes sakkban tartani. Vagyis csak volt. De személyesen elővenné az ártatlan, megbánó, manipulatív beszédét plusz nem tudnám leállítani sem. Szóval a hívást gondolnám a legjobb opciónak.

2021. júl. 18. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább írd ki magadból, de ne küldd el neki. Az ilyeneket úgyse hatja meg, te meg kiadtad magadból és később sem bánod meg.
2021. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!