Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? ("szerelmi"...

Mit csináljak? ("szerelmi" elengedés)

Figyelt kérdés
Az exemmel osztály társak vagyunk és októberben szakítottunk(4hónapot voltunk együtt). Elég rosszul ment az elengedése, ugyanis ő szakított velem és elég váratlanul. Úgy érzem már feldolgoztam ezt az egészet bár még mndig fáj visszagondolni a közös emlékekre. Egyik osztály társammal kb mióta szakítottunk, azóta flörtölnek egymással. A lányt a barátnőmnek tekintettem, amíg egy közös hb ba el nem mondta az exem hogy szeretne vele egy kavarást és ő ezt vioszonozta volna, de végül nem valósult meg, talán a csaj lelkiismerete miatt mert erről a dologról már beszéltem vele és megmondta, hogy nem tenne ilyet. Tehát ez volt egy kis háttérinformáció:) a lényeg az, hogy egésznap egy osztályba vagyok velük zárva és át kell élnem nap mint nap hogy ők egymással csipkelődnek, flörtölgetnek. Kívülről nem látszik rajtam,hogy bármi zavarna, de belülről hihetetlenül irritálnak. Nem tudom hogy volt e már valaki a helyzetemben és ilyenkor hogy kezelte a szituációt, de nagyon örülnék ha segítene egy kicsit, hogy azt leírja. Már lassan 4 hónapja vagyok ebben a helyzetben és teljesen megkeserítik a mindennapjaimat.

2020. febr. 10. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Első szabály: Ne gyere össze osztálytárssal,munkatárssal. Mert az szívás lesz mint láthatod.
2020. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tartja a mondás is, hogy házi nyúlra nem lövünk.


Sokat kell még vele egy osztályba járj?

2020. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom tudom:D de az érzéseknek akkor se tudok hazudni/ellenállni. Lehet jobb lett volna így utólag, de semmit se bántam meg.
2020. febr. 10. 18:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát mondhatni igen... még két év
2020. febr. 10. 18:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont inkább tanácsokra lennék kíváncsi nem tanításra:) abból már kaptam
2020. febr. 10. 18:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mást tenni, minthogy igyekszel figyelmen kívül hagyni őket, amennyire lehet kerülni a társaságukat. Ennél jobb megoldás nincs. Majd ha jön másik szerelem, a te lelked is megnyugszik.

Azonban megnyugtatlak. 10 év és emlékezni sem fogsz erre az időszakra. :)

2020. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!