Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Borzasztoan nehez igy.

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok. Nem elek jo kornyezetben, de mar nemsokara koltozhetek el. Az a problemam hogy pl most dolgoozom nyari munkam. Es a munkatarsaimat nagyon megszerettem. Mert vegre nokent kezeltek nem egy hulye kislanykent mint a kornyezetem akik leneznek. Attol felek, hogy ezen a nyaron mar nem raknak veluk egy muszakba.. Gyarban vagyok. Es ertitek igy jarok. Amikor elszakadok a megszokott kornyezetemtol borzasztoan megszeeretek embereket es annyira faj, hogy tudom, hogy ez nem tartos kapcsolatok. Messze is lakik jo resze esvan kulon eletuk csak dolgozni jottek erre. Az a problemam nagyon konnyen megszeretek embereket es nem akarom elengedni oket hiaba tudom ez csak laza diakmunka. Nagyon faj. Hogyan tudnek valtoztatni es csak kizarolag onmagamra koncentralni? A valtozasokat sem kezelem konnyen. Az a baj tudjatok hogy megfogadom nemragaszkodok ennyire de kimondani olyan konnyu.. Valakinek hasonlo?

2019. júl. 28. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Hát munka után mozdulj ki otthonról. A munkahelyen dolgozni kell és az nem jó ómen ha elviszitek egymás figyelmét a munkáról. Persze kell a jó munkatársi viszony. De ha túlzásba viszed mindenkinek csak ártasz és személyeskedésbe megy át a dolog.
2019. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amolyan adj hálát, hogy addig velük tölthetted az időt és örömmel fogadd az újabb embereket. Örülj a változásoknak, mert ezek által leszel egyre szélesebb látókörű. Jegyezd meg a pozitív önképed, amit általuk éreztél. ..egyébként meg,ha szerzel jóbarátokat, nem fog ennyire megviselni, nem fogsz ennyire kötődni "bàrkihez" aki jó érzéssel tölt el
2019. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!