Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted érdemes Magyarország...

Szerinted érdemes Magyarországon maradni a közeljövőben?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, ha kijártad az egyetemet akkor igen
2021. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem volt értelme,nem is lesz,többet dolgozhatsz kevesebb pénzért.

Amúgy én csak kényszerből vagyok itt+a talán van bennem egy kis hazaszeretet (ezt az otthonomra értem nem az országra)...mind két testvérem egyetem után elment innen,és sokkal jobban élnek.


Akinek van egy csepp esze,szerencséje,baráti köre,segítsége...az elmegy innen a p..ba. Ilyen Orbán cigány banda legalább nem parancsol nekik.

2021. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik részen, én tervezek költözni országon belül. Pár év múlva elég sok jó hely lesz itt is azért, mert egyre több építkezés fejeződik majd be.
2021. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Semmi értelme maradni. 18 évesen akartam cuccolni de 0 kezdőtőkével és 0 piacképes tudással nem tudtam hova menni, szóval a kényszer miatt maradtam. Most, hogy utolsó évem van egyetemen, azt állítom hogy nagy hiba volt nem elmenni, mégha hajléktalanként mentem is volna, akkor is jobb sorsom lett volna mint most itthon mamahotelben. Bánom, hogy maradtam és nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán esélyem elmenni, mert az egyetemet is elbaltáztam, az egészségem (a mentális is) romokban. Menekülj innen! Nem embernek való!
2021. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Én maradok, és nem hiszem, hogy rossz sorom lenne. Piacképes tudásom szerzem éppen. Persze külföldön is boldogulnék, de ide kötnek a szeretteim és az emlékeim. Plusz boldogulni fogok tudni itt is. Ez egyénfüggő.
2021. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A színvonal biztos jobb (ellátás terén, bár fizet az ember, mint a katona, de nem bánnak vele egy darab xarként, szóval kapok is valamit érte).


Én kimennék, bár most nincs alapvetően rossz életem, csak a hosszú távú kilátások elég lehangolóak.

2021. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!