Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jön oda hozzám mindenki ?

Miért jön oda hozzám mindenki ?

Figyelt kérdés

Bárhol is vagyok utcán szórakozó helyeken mindig oda jön hozzám egy egy ismeretlen ember, hogy kérdezzen/kérjen valamit vagy eladjon..


Miért csinálják ezt az emberek? És miért pont hozzám jönnek oda mikor körülöttem több 100 másik van ? Már Budapesten nem tudok úgy kimenni az utcára, és meg tenni 5 métert, hogy ne jöjjön oda valaki. Egy ideje kezd nagyon idegesítő lenni..

Gondoltam arra, hogy túl barátságos lehet a külsőm vagy valami.

Szerintetek hogyan lehetne ezen változtatni?



25/F



2021. júl. 19. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, valószínűleg olyan jótét léleknek tűnsz. Nekem azt szokták mondani, hogy nagyon becsületes arcom van, az se mindig előny :D Hát nemtom, ha el akarod ezt kerülni, akkor nézz csúnyán. Aki elindul feléd, azt kerüld ki nagy ívben.
2021. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

#1 Baromság. Amikor mindenkivel bunkó, mert 1-2 ember napi szinten odajön hozzá, az se jó.


Legyen életképes és tanulja meg kezelni az ilyen helyzeteket, mint egy felnőtt ember. Megmondja, hogy nem vesz semmit.

2021. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
72%
Örülj neki. Személyes tapasztalatból mondom, a jó kinézetű emberkéknek sokkal könnyebb életük van, mint szerencsétlenebb génekkel született társainknak. Párkeresés, hivatali ügyintézés, de még egy állásinterjú is ezerszer gördülékenyebb lesz.
2021. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi bajod van ezzel. Bár lehet, ha valaki magânak való, akkor zavaró lehet. Szerintem túlságosan bizalomgerjesztően nézhetsz ki, azért mennek oda. Én pl nagyon kislányosan nézek ki és mindig mosolygok, ezért jonnek oda. De szerintem inkább próbáld a jó oldalát nézni.


Szerintem ez kifejezetten jó dolog tud lenni. Szórakozóhelyen pl meg is szoktak hívni egy-egy italra, cigire, az utcán sokszor beülünk kávéra, megkínálnak egy szállal vagy sgy csak simán elbeszélgetünk. Olykor kifejezetten hasznos ismertségeket lehet így kialakítani, egyik professzoromat is így ismertem meg egyetem előtt.


De ha nagyon zavar, akkor szimplán menj el mellettük,legyél bunkó és akkor békén fognak hagyni.

2021. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Ne nézz rájuk. Ismerős kicsit a szitu. Ne vegyél fel előre szemkontaktust senkivel sem, mert tuti akkor, hogy betalálnak. Legyen a mozgásod határozott, ne légy görnyedt. Ha mégis szóba elegyedne veled valaki, akkor is légy határozott, mutasd, hogy távolságot akarsz tartani vele.
2021. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!