Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állhat mindenki hozzám...

Miért állhat mindenki hozzám már egy-két beszélgetés után úgy, menjek pszichológushoz, de őt hagyjam békén mert nem tud rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért jöhet le rólam az, hogy nekem segíteni kéne bármiben is? Tény, hogy néha elég panaszkodós tudok lenni, de ha visszafogom magam, nem panaszkodok, akkor is így állnak hozzám. Meg hogy nem tudom hogy kell viselkedni egy másik emberrel vagy közösségben. Kérdéseim is eléggé zavarják a beszélgetőpartnereimet, kínosan érzik magukat, néha lehet szokatlan, vagy nem az adott pillanatban odaillő kérdéseket teszek fel. Miért irtózik tőlem mindenki úgy, mint egy leprástól, és küldenének inkább pszichológushoz minthogy beszélgessenek velem?
2021. márc. 21. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Mert látni rajtad, hogy komoly problémáid vannak. Ahhoz, hogy egy emberrel jóban legyél, adnod is kell valamit. A panaszkodással csak lehúzod a másikat. Én sem tartom a kapcsolatot az ilyen emberekkel. Fordulj pszichológushoz! Ő erre szakosodott.
2021. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Most őszintén, mi a kérdés?


Te magad írod, hogy panaszkodsz, és kínos, zavaró, oda nem illő kérdésekkel zaklatod az embereket. Innentől mi a kérdés? De tényleg...

2021. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!