Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki kedvel, mindenkivel jóban vagyok, szivesen beszélgetnek velem, de közelebb senki sem kerülne hozzám?

Figyelt kérdés
Sok ,,haverom’’ van, viszonylag népszerű vagyok, mindenkivel jól kijövök, de valahogy tovább nem megy. Nincsenek közeli barátaim, bizalmasom vagy akármi.
2021. jún. 23. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mit szoktál tenni annak érdekében, hogy közelebbi kapcsolatba kerülj azzal, aki szimpatikus?
2021. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Programot szervezek, beszélgetést kezdeményezek, segítek ha úgy van
2021. jún. 23. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert az emberek felazinesek, es csak felszines kapcsolatokat epitenek...
2021. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem lehet, hogy rossz társaságban vagy? Szerintem fontos a közös érdeklődés, meg az is, hogy legyen indok találkozni. Maguktól az emberek nehezen mennek bárhová is, gondolok itt bulira vagy személyes találkára. Én sem megyek el csak úgy egy ismerősömmel ide vagy oda, ameddig nem ismerem meg közelebbről. Plusz én azt érzem, hogy aki nagyon erősködik, annak nincsenek barátai, és ez valamiért visszataszít.

Másrészt meg a barátkozás nagyon korosztályfüggő. Például nekem most 25 évesen nem igazán van időm és energiám új emberekkel mélyebb barátságokat kötni, mert megvannak már körülöttem ezek az emberek. Persze az más helyzet, ha egy olyan emberrel találkoznék, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk. De az is egy lehetséges ok a sok közül, hogy már többnyire mindenkinek megvan a maga legjobb barátja/barátnője.

2021. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a sok haver alapvetően kicsit ki is tudja zárni a kevesebb, de mélyebb barátságokat.
2021. dec. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért? Én egyszerűen adok mindenkinek esélyt, szívesen vagyok bárkivel aki rendes hozzám, de sajnos mélyebben senkivel sem megy
2021. dec. 24. 01:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hasonlónak ismerem magam, annyi különbséggel, hogy van 2-3 barátom, de potenciálisan talán több is lehetne (épp most mondta valaki, akivel jóban vagyok, hogy elköltözne, mert itt nincs egy igazi “összejárós” barátja sem - én meg azt gondoltam, erre nem is volt igénye). Nekem nem kell túl sok barát, ezért nem biztos a tippem. Viszont annyi lehet a kulcs, ha tényleg kedvelnek és közös dolgaitok is lehetnek, persze: hívd el őket valahova vagy jelezd a részvételi szándékot adott dologra. Egyiket se erőszakosan. Ha tényleg kedvelnek, szerintem a fő gond esetleg a közös érdeklődési kör hiánya lehet(ne). Vagy azért nem közelednek hozzád, mert túl népszerűnek tartanak, az ijesztő.
2021. dec. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!