Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen valakiről?

Figyelt kérdés
Ha látnátok valakit az utcán aki szinte rámászik bizonyos emberekre, odaáll melléjük nagyon szorosan, elkezdi végigméregetni a másik testét, vagy közelről elkezdi a fejét bámulni. Vagy leül mellé a padra és elkezdi őt mereven bámulni közelről. Vagy elkezd követni másokat az utcán.
2021. júl. 20. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Creepy
2021. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
valami baja van neki (odafenn)
2021. júl. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő.
2021. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont pár hete láttam egy ilyen embert Pécsen, nagyon ijesztő volt. Egy parkban ültünk és ott csinálta ezt velünk is, és mindenki mással aki arra járt. Jó szorosan magunkhoz fogtuk a táskáinkat és igyekeztünk figyelmen kívül hagyni, mert ha észreveszi hogy mi is figyelgetjük, az csak olaj a tűzre. Azért folyamatosan szemmel tartottuk hogy ha bármire készülne ellenünk, meg tudjuk akadályozni, de úgy voltunk résen hogy ő ebből ne vegyen észre semmit.
2021. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Pár hete láttam egy ilyet a buszon, megkérdeztem a csajt akihez közeledett, hogy együtt vannak e, ő nemmel válaszolt... azzal a lendülettel örömmel gyakoroltam néhány karfeszítést a srácon.
2021. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fedélzeti problémás, elmennék a közeléből.
2021. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem egyszer egy lány bámult így, olyan 15-18 éves lehetett. Először a haverjaival néztek rám, majd csak Ő egyedül jött oda hozzám. Leült mellém a padra és csak nézett... Odafordultam hozzá (kezem a zsebemben szorította a bicskát, hátha baj lesz) és én is elkezdtem nézni őt felvont szemöldökkel. Ő még furábban nézett rám... Így ültünk egy ideig majd végül megszólalt: " Megigazíthatom a pólód és a melltartód?". Először megijedtem, de elkezdte megmagyarázni: " Ferdén van a pólód, teljesen kilászik a dekoltázsod és a melltartód pántja is meg van teljesen csavarodva". És tényleg! Megengedtem neki és megköszöntem. Azóta egész jóban vagyunk egyébként : )


Egyszer meg én voltam a fura lány. Láttam valakit szintén egy padon ülni, olyan 18-22 éves lehetett. Megvolt neki éppen és átlátszott a nadrágján, amin pár srác röhögött is mellettem. Odamentem hozzá, mire teljesen lehurrogott, hogy mit akarok tőle. Odanyújtottam a pulcsim, amit eldobott a bokrok közé és mondta, hogy hívja a rendőr barátját, ha nem hagyom békén. Mondtam neki, hogy nem bántani akarom. Utána azt vette a fejébe, hogy kikezdtem vele. Pár perc múlva eldurrant az agyam: " Na figyelj! Menstruálsz éppen és átlátszik a gatyádon a vér! Azért adtam a pulcsit, hogy takard el, a zsebébe raktam neked tampont meg betétet is, ha kéne! Ha kell, még kihozom neked, ha nem, nem." Elnézést kért és megköszönte.


Persze ezek félreértések voltak. Alapvetően félnék egy ilyen embertől

2021. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!