Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ki megváltozott...

Van itt olyan ki megváltozott ilyen téren?

Figyelt kérdés
Általánosban-gimiben nem tanult, csak utolsó 1-2 évben megváltozott teljesen, és még diplomája is lett? Hogy sikerült?
2021. júl. 20. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem voltak osztálytársaim, akik az első 1-2 évre nem figyeltek, tudták jól, hogy majd elég meghúzni az utolsó 2-t, van aki még az utoló évét csinálja egyetemen, van aki már befejezte.


Tökmindegy, hogy 4 évnyi eredmény vagy utoló 2 évnyi eredmény alapján számolják a pontjaidat, nyilván az előnyösebb módon lesznek számolva a pontok és nem lehetetlen meghúzni a végét, a középikola nagyon könnyű, ha nincsen valami tanulási nehézséged.

2021. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
Rengeteg ilyen embert ismerek. Sőt, igazából én is ilyen voltam, és ha újra kezdhetném, megint így csinálnám. A boldog felnőttkor szükséges velejárója, hogy minden életkorodban lefusd az akkor kötelező köreidet. Gyerekkorban játszani kell, kamaszkorban feszegetni, s megismerni a határaidat, hülyeségeket csinálni, és begyűjteni az érte járó pofonokat. Szép dolog a felelősségteljes életmód, csak nem kamaszkorra való.
2021. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 almafal444 válasza:
Igen, az emberek hajlamosak a változásra,csak egy kis akarat erőre és motivációra van szükségük,lehet kapott valami olyan motivációt ami miatt ez bekövetkezett.
2021. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általánosban nem sokat tanultam, mégis 4,0-4,3 körül voltam, volt hogy kitűnő is lettem. Gimiben sem sokat tanultam, ott olyan 3,5 körül voltam, nem érdekelt. Két éve ballagtam, azóta tanulok magamtól munka mellett, szintemelőt akarok, és nyelvvizsgát. Jól haladok! Jövőre felvételizek egyetemre.
2021. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!