Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól tartok sosem fogok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok sosem fogok tudni megváltozni e téren, elég összetett ez a kérdés, nem értem magamat. (? )

Figyelt kérdés
Próbáltam ezen változtatni, de úgy érzem ez a lényemben van. A helyzet a következő: 18 éves vagyok, ahogy észrevettem eléggé sok lánynak tetszem a környezetemből. 14 éves koromban direkt szerelembe estem egy lánnyal, viszonzatlan volt, de tudtam, hogy az lesz. Lényegében csak meg akartam tapasztalni milyen hatással lesz rám ez a tapasztalat -> Jobban odafigyeltem utána a külsőmre, egyéni stílust alakítottam ki magamnak, ami tetszett a korombelieknek, emellett a pubertárs kor is kikupált. 16 évesen egy oszt.társam belém szeretett, de ez a részemről volt viszonzatlan, barátságot akartam kötni, semmi mást - furcsa módon az ilyenek esetek mindig megtalálnak. Nem jöttem vele össze, mert másik lány tetszett igazán, nem mintha ő nem lett volna szép. Szerettem fülelni, hogy összesúgnak a hátam mögött, vagy hogy zavarba jönnek ha mellettem ülnek. Ez a korszak azonban elmúlt, valamiért már nem teszik, de ezzel nincs is gond. Nem tudom hogy miért, de nem vagyok képes kezdeményezni, ami magányba vezetett. Ugyan az a lány tetszik most is mint régebben, de lassan elballagok, hisz lassan érettségizek és kollégista vagyok, ő vagy 60 km-el távolabb lakik.

#lány #szerelem #magány #társadalmi disszonencia
2016. ápr. 9. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi a probléma, hogy még mindig nagyon szereted azt a lányt és ez akadályoz meg abban, hogy más lányoknál kezdeményezz, ezt a falat kéne valahogyan áttörnöd és szerintem akkor minden simán menni fog. :)
2016. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretem már az a lányt, nem is beszélek vele, de félek valamiért kezdeményezni..
2016. ápr. 9. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzem magamat, ennyi idős vagyok, és szerintem de még magam sem tudom biztosan, egy lány miatt valami megváltozott bennem. Más lettem, nem vagyok képes kezdeményezni meg ismerkedni ami néha fáj mert hiába lehetett volna barátnőm valamiért mégsem megy és úgy érzem nem is akarok.
2016. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!