Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta lett a Moly a bolondok...

Mióta lett a Moly a bolondok gyűjtőhelye?

Figyelt kérdés
Régen szerettem az oldalt, mert olyan jókat lehetett beszélgetni majdnem mindenről, most meg majdnem minden hétre jut egy "meg nem értett értelmiségi". És azt hihetnénk, hogy ugyanaz jár vissza trollkodni más profilokkal, de nem, különböző emberek csinálják a feszkót. Ezek általában kiltiltással végződnek

2021. júl. 21. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan? Ezt valamelyik zónában tapasztaltad vagy egy könyv értékelésénél? Én naponta nézek fel a molyra, de leginkább csak könyveket böngészek, így nem vettem észre ilyesmit (még).
2021. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is naponta járok oda, de csak a könyv kritikákat olvasom, a bolondok hülyeségeit nem szoktam, nincs rá időm, meg nem is érdekel.
2021. júl. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is minden nap a molyon kezdek, nem tapasztaltam még.

Melyik témánál?

Én a könyv értékeléseket szoktam olvasni, és néha a "Mit olvassak?"-ot. Ezeknél nem tapasztaltam eltérést a régihez képest.

2021. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most délelőtt kíváncsiságból az Off-topikba is benéztem, de ott se találtam semmi furcsát. Most már tényleg érdekel a dolog. :D
2021. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Például az érzés zóna, kábé a hatodik oldalon van egy kommentcunami. Vagy sokszor értékelés alatt. De ma is volt egy flamewar, csak törölték. És én azt hittem, hogy intelligens olvasó emberek játszótere. (régen az volt)

Egy időben Gabriel Wolf-ot nem lehetett értékelni, mert privátban zaklatta az embereket. Meg ott volt a memetikás fickó, aki mindekit meg ki akart gyógyítani a hagyománykövetésből.

2021. júl. 22. 17:14
 6/6 anonim válasza:

Évek óta. Még 2019-ben vettem észre hogy baj van velük. Ok és ész nélkül jelentgetik a hozzászólásokat, véleményeket, stb. A barom adminok mindenre rábólintanak agy és gondolkodás nélkül.

Ha lenne más ugyanilyen honlap dobbantanek.

2022. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!