Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feljelenthet-e? volt egy...

Feljelenthet-e? volt egy személy akiről feltettem a képet és ő rá talált az insta képre és fel akkar jelenteni egyből toroltem a kepet meg a profilt is nem irkaltam a nevebe vagy barmi.

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Milyen képről van szó?

Amúgy a rendőrséget az ilyenek szinte hidegen hagyják. Ha foglalkoznak vele akkor azt is csak azért, mert muszáj.

2021. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Kiröhögnék a rendőrségen.
2021. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Semmi egy utcán áll a kocsija mellet es ott van lefotozva.
2021. júl. 22. 18:45
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Napi szinten lopják az emberek egymás képeit a neten. Csak próbál ijesztgetni. Nem lesz belőle semmi.
2021. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

GDPR- jogász fog foglalkozni az üggyel ha feljelent. Egyébként jogosan!


Több oldal lappal kellett volna odamenned megkérezni, hogy lefotózható-e, és hogy megosztható-e.


Sajtó nyílvános eseményen nem kell kérni engedélyt, de minden más egyéb helyzetben ha csak úgy engedély nélkül osztogatsz képeket azért bizony feljelenthet.

2021. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem fog feljelenteni. Insta sem tud, mert levan törölve. Beszélde meg vele face to face és ennyi.
2021. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Ha felszólított, hogy töröld le és megtetted, majd, ha nem jön egy ügyvéddel, hogy még megsértetted öntudatlanul ez mellett 3 személyi jogát, akkor semmi nem lesz belőle.
2021. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha lementette az oldalt és nem csak a képével, hanem a nevével is visszaéltél, akkor lehet belőle gondod. Mert az utóbbi már nem csak engedély nélküli képközlés.
2021. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Hogy kell ezt elképzelni?

Csináltál egy kamu oldalt Gipsz Jakab néven és kerestél hozzá egy képet a neten?

Vagy valaki nevében, az ő képével csináltál kamu oldalt?

Én tuti, hogy nem ügyvéddel mennék a helyében, hanem a beled taposnám ki.

Felfogod, hogy micsoda problémákat tudsz ezzel okozni valakinek a párkapcsolatában, vagy munkahelyén, iskolában,....bárhol?

2021. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak a képet mentettem le.a nevét nem.
2021. júl. 22. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!