Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha feljelentem azt a személyt...

Ha feljelentem azt a személyt aki átvert az apródon akkor kb mennyi idő mulva kerül vissza hozzám a dolgom?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy soha!
2013. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy soha nem látom hanem azt hogy mikor általába de azt én is gondoltam hogy többet nem látom.hanem ha a rendörségnek sikerül hogy akkor kb mennyi idő
2013. okt. 27. 19:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a rendőrségi vizsgálat eredményesen zárul, előkerül a lopott termék, akkor kb hat hónap. De lehet, hogy új gazdára talál a rendőrség raktárában... (sajnos ez is egy lehetőség. Az a raktáros keres vagy 50.000-t nettó. Szerinted??? Miből él???)
2013. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az Apródon figyelmeztetnek,pénzt ne fizess előre,maagad vedd át az árút,légy óvatos!Sajnos ha 2-300km távolságról vásárolsz,leginkább előre fizetünk,és csomagban jön a termék.Én is sokat vásároltam így,szerencsére mindig jött a csomag.Írjál a feledónak:amennyiben nem rendezi a tartozást,odautazol,feljelented a saját települése rendőrségén,valamint az Önkorm.-nál is.
2013. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Írhattál volna több információt,így hogy adjunk tanácsot?Teljeen kiszámíthatatlan mikor kapod vissza,lehet soha.
2013. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
annyi hogy beszélgettünk egy héten keresztül 130 üzentetet és megbeszéltük hogy elcseréljük a telóinkat, én elküldtem ő pedig nem.a nevét címét tudom és most írtam neki egy levelet hogy küldje vissza...
2013. okt. 27. 19:57
 7/12 anonim ***** válasza:

lol mindenapra van egy apródos telefonfos károsult? háát lehet,hogy soha többé nem látod.amúgy ha feljelented,x idő mire a rendőrség megkezdi a "nyomozást"....x idő,mire megkapod a vézést az ügyröl...megint x idő mire pereskedésre kerül a sor,megint csak x idő .....

hónapok,évek...de hogy láss is valamit,abból...hát erősem kétlem,hogy visszakapnád (egyben).Szóval erre igencsak rácsesztél,köszönd meg magadnak,és legközelebb ne légy ilyen naív.

2013. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
olyt mondj amit nemtudok xidő... -.-
2013. okt. 27. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor meg mit vered itt magad,a nyomorúságoddal b@z.dki? ha ekkora bar.om voltál,hogy egy ismeretlen pö.csnek odapostáztad a szaro.dat,talán inkább őt kéne kérdezgetned,vagy a rendőröket.
2013. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a 4-es választ,írdd meg neki.De ha nem túl drága teló volt hagyd a francba.Bizonytalan a kimenetel.Ebben igaza van X Időnek.
2013. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!