Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik azaz esemény a múltadbó...

Melyik azaz esemény a múltadból, amire nem vagy büszke?

Figyelt kérdés
Kezdem én: forgalmi vizsgán lefizettem a vizsgabiztost.
2021. júl. 22. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
De szerintem az hogy lefizetsz valakit jó dolog. Alapból minden megvan nehezitve, ellened vezetve, nem csoda, ha te is felhasználod az eszközeidet. Így van meg az egyensúly. Én nekem emiatt sose lenne bűntudatom.
2021. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszönöm, de tényleg nem vagyok rá büszke, kicsit unfairnek érzem a többi tanulóval szemben.

2021. júl. 23. 10:49
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Pedig jól tetted, ne bánj semmit, lásd pl Kari Geri, aki kiáll a nyilvánosság elé és nem szégyelli hogy ő hülye mint a seggem. Vagy a pedofil Kaleta, de a cigi csempész is ide sorolható,vagy a homoszájer,esetleg az eltünt diploma munkák. Egyik sem szégyelli magát,pedig ha te követsz el valamit a fentiek közül, már rég a böriben lennél.
2021. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Madárnak néztem a jótevőm :(
2021. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyanokkal barátkoztam általánosban, akikkel nem kellett volna, és emiatt sajnos asszisztáltam más gúnyolásában :( Pár hétről, nagyon max. hónapról lehetett szó, de nem változtat sokat az ügyön :( Borzasztó bűntudatom van miatta a mai napig, pedig már rég megbeszéltük azzal a lánnyal, sőt szinte legközelebbi barátok lettünk és vagyunk.

De egy életre megtanultam a leckét.

2021. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon rossz gimnáziumba kellett járnom, mert hatodik osztály végén elrontottam a felvételit. Szerencsére már egy másik, rendes intézményben tanulok, ahol nem mindennaposak a drogbotrányok és a putri színvonalú verekedések.
2021. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kamasz koromban dührohamaim voltak.
2021. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!