Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más szerint is sz@r az élet?

Más szerint is sz@r az élet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 23:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez elég negatív gondolkodás... Találd meg a szépet benne, kezdj el valami olyat csinálni amit szeretsz vagy érdekel.
2021. júl. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11.

Mentálisan beteg vagyok és képtelen vagyok túltenni magam azon, hogy egész gyermekkoromban bántalmaztak a szüleim. Nem vagyok jó semmiben, szinte semmi sem érdekel. Úgy látom, hogy ezen sajnos nem lehet segíteni, pedig én próbálkoztam.

2021. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12!

Keress fel szakembert! Ő segíteni fog neked feldolgozni a sérelmeidet. Utána pedig kezdj nyitni a világ felé.

Engem is sokat bántottak, de nekem pont ez volt a löket hogy nekem egy jobb életem legyen. Nem szabad feladni meg így gondolkozni se. Biztos hogy van benned tehetség csak meg kell találni.

2021. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12-es!


Ha a saját életed sem érdekel akkor azon tényleg nem lehet segíteni. Ha fejben nem döntöd el hogy te változtatsz az életeden bár mi is történt veled akkor marad minden a régiben!

A döntéshez meg tartani kell magát az embernek.

2021. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazó családból jöttem, elég súlyos fizikai és lelki terrorban nőttem fel, az osztálytársaim is bántottak, kiközösítettek.. Nekem évekig tartó terápia és önismereti csoport segített helyretenni önmagam és az életem (meg persze az, hogy a családommal nem tartom a kapcsolatot). Ezt viszont akarni kell, küzdeni kell, hatalmas adag daccal kell hozzáállni, hogy csak azért sem hagyod, hogy elvegyék az egész életedet a gyerekkoroddal együtt.. Tehetetlen, beletörődő, megalkuvó hozzáállással valóban nem fog változni semmi.

Én úgy vagyok vele, hogy az elején letudtam az életem legnagyobb tragédiáit és ha azon túl tudtam lépni, akkor mindenen túl tudok az életem hátralévő részében. Igaz csak huszonéves korom óta ÉLEK, de megérte, szeretek élni.

2021. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De csak ezen a bolygón.
2021. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!