Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az érzés? Ti...

Mi lehet ez az érzés? Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Már napok óta úgy érzem, mint ha 10-20 másodpercenként megíjjesztene valaki de nagyon, vagy mint ha hideg vízbe hírtelen beleugranék, vagy mint ha nagyon nagyon izgulnék/lámpalázam lenne. Vagy ezeknek az ötvözött érzésem van kábé..

De fizikailag érzem ezeket, percenként nagyon sokszor, szinte néha folyamatosan... de napok óta ez van..

És nagyon ERŐS érzés, fizikai!


Mi lehet ez az érzés?

Nagyon fura, és közben semmi esemény nem történt, semmi változás ami azelött nem volt...


Valakinek volt már hasonlója? Vagy van sejtésetek róla mi lehet?



2021. júl. 24. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
pánikroham. Keress valami elfoglaltságot, ne agyalj állandóan
2021. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Pánikroham,ezt visont kezeltetni kell!

Nem lehet más elfoglaltsággal megoldani a pánikrohamot.

2021. júl. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
az elfoglaltságot meg gyógyírként írtam javaslatnak, hanem megelőzésre
2021. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha mozogsz, sportolsz valamit, jobb lesz.
2021. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert. Addig is szedj termeszetes nyugtatókat(citromfű, MagneB6, Valeriana, ezek jók, én is próbáltam őket). Sétálj sokat a természetben, és teremts szép lassan egyensúlyt az életedben. A szakember fog segíteni neked a továbbiakban, és talán még azt is kideríti, hogy mi okozza nálad ezt.
2021. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pánik. Kivannak az idegeid.
2021. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes?

Vagy nem szállt meg egy démon?

2021. júl. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyon fura érzés, kissé kínzó..., és már folyamatos jellegű. De nem akkora probléma igazából, mert én nagyon pozitív gondolkodású, hozzáállású ember vagyok, és így át tudom (viszonylag) alakítani hiperaktivizmussá, ami viszont nekem jól jön😀


És persze próbálom leküzdeni igazából bellülről, de mindig visszatér.


Egy lánnyal beszélgettem ma, és nagyon jókat mondtam, és még vicceseket is, így jókat nevettünk!😀

(Kis dopping hatása volt!😀)


És utána elmentem a Budapest Pride-ra, hogy levezessem sétával, sok sok emberrel, de csak nagyon halványan gyengült. Még a nyelvemmel is plusz mozdulatokat teszek, és testrészeim is bemozdulnak időnként, de nem veszélyesen, csak valami beindítja őket egy-egy mozdulatnyira...


Érdekes, semmi ilyesmi nem volt elötte.


És szerintem semmi sem változott, viszonylag nyugis az életem.

Annyi viszont igen, hogy lett egy új tévém, ami nagy (55') és azt elég sojat néztem az elmúlt 2 hétben.. már azon gondolkodom, nem-e az van ilyen hatással rám..?!


De próbálom kezelni, pozitívan hat eddig, ha nem lesz jobb, nem javul, akkor doki.


Milyen orvoshoz menjek?

Ki foglalkozik ilyen bajjal?

2021. júl. 24. 23:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Első körben háziorvos. Pajzsmirigy túlműködés is lehet.

Nekem pm alulműködésem van, de tapasztaltam hasonlót mikor a gyógyszerbeállítás alatt túladagoltam a hormonpótlást.

Egyéb tünet lehet pl a heves szívdobogás, enyhén emelkedett testhőmérséklet és alvási nehézségek is.

2021. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!