Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátnőmet ki akarják rakni...

Teblxrd kérdése:

Barátnőmet ki akarják rakni "otthonról" mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sztory annyi hogy az egész család egy barom. 19 éves a barátnőm régen anyjánál lakott csak ott tiszta retek meg rendetlenség van a lakásban. Eljött onnan a mamájához egy kertesházba. A nagybátyja 40 éves és a mamájával él (anyukájával). Mindig beszólogat neki és elküldi onnan.ilyenkor mit lehetne tenni? 2 hete van elmenni elvileg. Egyébknét az apukája már sajnos meghalt. Hozzánk se jöhet az én apám is egy tahó egyáltalán nem is jöhet át. Szegénylánynak semmi támasznincs az életében én meg 18 évesen még nem tudok albérletbe menni meg eltartani.

2021. júl. 25. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Tehát az anyjával lakott kettesben, és ott minden tiszta retek és rendetlenség. Jól értem? Esetleg, ha kitakarítana? Csak egyszerűbb, mint olyan helyen lakni, ahol annyira nem látják szívesen, hogy ki akarják rakni, nem?


És ha nem dolgozik, miből akar pénzt gyűjteni?

2021. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocs skérdező de a barátnődek is kell te ni valamit az ügyben. Mert nekem úgy hangzik. Hogy semmit nem tesz a saját ügyében. Pl elmenni dolgozni. És 19 évesen még csak 8 általánosa van az azt jelenti hogy ebben ő is hibás. Össze kellene szednie magát. Menjen vissza az anyjához és skeressen munkát.

Ha jól értem lakásban lakik ahol azért nem olyan nagy dolog kitakaritani mint egy egész családi házat rendben tartani. Egy ideig kell csak ki írni, valóban jobb mint hajléktalan ak lenni.

2021. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszett otthon a kosz miért nem takarított ki?
2021. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező látom hogy segíteni akarsz de szerintem nagyon elfogult vagy. Kívülállóként abból amiket leírtál a következő módon foglalnám össze:

Már nem tanul pedig csak általános iskolai végzettsége van, nem dolgozik mert még nem állt rá a munkakeresésre sem, és nem is takarít. Mit csinál akkor egész nap? Mit csinált az elmúlt hónapokban, években?

Nőként kérdezem tőled hogy biztos hogy ilyen lánnyal képzeled el a jövődet? Egy ilyen lány hogy fog példát mutatni a leendő gyerekeinek ha neadjisten teherbe eseik (remélem nem spóloltok a védekezésen)?

2021. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!