Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan zavarjam el a barátnőme...

Hogyan zavarjam el a barátnőmet és a szüleit otthonról? Takarítanom kell a házukba mielőtt lebukok. Kétségbe estem!

Figyelt kérdés
Nem tudtok esetleg valami jó ötletet kitalálni; hogyan maradhatnék egyedül a barátnőm házába? Sajnos ott él az anyukája és az apukája is! Ritka az, hogy nincsenek otthon. Nagyon pánikolok. Tegnap éjjel ugyanis a házibuli végén lehánytam a padlójukat, tisztára hülye voltam és nem takarítottam fel egyből, hanem ráhúztam egy szőnyeget. Nem merem bevallani se a barátnőmnek se a szüleinek, félek hogy hamarosan büdös lesz és rájönnek. Valami jó történet kell amivel kicsalom őket míg feltakarítom azt a bizonyos dolgot. Gondoltam a bombariadóra, tűzre, de mindegyik hihetetlenül ostoba.

2013. júl. 18. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés :)


Amúgy az már rég büdös lenne...

2013. júl. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy mozijegyet.
2013. júl. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha házibuli volt, akkor honnan tudnák, hogy pont te voltál?
2013. júl. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Sajnos ott él az anyukája és az apukája is!"

Ez igazán jó! Az ő házuk ők dolgoztak meg a padlóért amit lehánytál és a szőnyegért, amit ráhúztál. Kétségbe esni nem kell, inkább ne igyál ennyit és ne legyél egy állat szintjén, aki nem tudja kontrollálni hova hányjon ha már nagyon muszáj. Hozzáteszem, hogy az állatok közül a házban tartott állatok többsége tudja, hova kell mennie ha gáz van. Ja és mégis hogy gondolod, hogy más házában egyedül akarsz maradni? Elcsalod őket és utána betörsz?

Ugyan már!

2013. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Utolsó féreg!
2023. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bombarejadóu! ;)))
febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!