Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarja elhitetni, hogy...

Miért akarja elhitetni, hogy 8 általánossal akkora szerelő?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot aki állandóan tölt fel képet hogy szét van bontva a kocsija eleje,közben 8 általánosa van és az elemi fizikával vagy matekkal sincsen tisztában nem hogy egy autó működésével. És lefényképezi magát hogy ott áll kezében szerszámmal meg ilyenek. Miért jó ez? Miért akarja lehitetni hogy akkora szerelő amikor 8 általánoson kívül semmit nem tudott összekaparni? Ha kőműves és tényleg jó lesz a szakmájában akkor elismerem.Ha szerelő és jó a szakmájában elismerem. De 8 általánossal miért akarja ezt elhitetni? Közben mindenkivel lekezelő, kioktató hangnemben beszél, mint ha 30 éve autószerelő lenne, közben aki nem is autószerelő csak van egy ideje autója már az is levágja hogy teljesen hülyeségeket beszél.

2018. jún. 26. 18:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki írná: nem, nem nőtt fel autószerelő mellett és nem nézi 15 éve ahogy az apja szerel. Egyik pillanatról a másikra jött neki a dolog. Megkapta az autót már bontotta is meg.
2018. jún. 26. 18:27
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem csak a suliban lehet dolgokat megtanulni. Én sem vagyok tanult ember és jobban sütök főzők mint egy cukrász és egy szakács. Ja és csak 8- általánosom van!
2018. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Közösségi médián mindenki többnek akar látszani mint ami. Pláne az aki semmit nem tud felmutatni.
2018. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

@18:34


Mert a sütés főzés és az autószerelés az aztán tényleg egy kategória...

2018. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
El ne hidd már hogy valaki érettségivel meg 5 nyelv vizsgával lesz jó autószerelő.
2018. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
A sütés főzést arra értettem,hogy van olyan ismerős aki végzet szakács és az alap dolgokat sem tudja. Az autó szerelést is meglehet suli nélkül tanulni!
2018. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Figyelj, ez nem úgy megy ,hogy kapsz egy kocsit, oda állsz, és két nap alatt autodidakta módon megtanulod, harmadik nap már a BKV-nál szereled a buszokat.
2018. jún. 26. 18:49
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Mi van irigy vagy!
2018. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok.
2018. jún. 26. 18:51
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
irigység csúnya dolog!
2018. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!