Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az iskolában miért nem kedveli...

Az iskolában miért nem kedveli a többi nem szép lány a szép lányt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 23:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
féltékenység.
2021. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Ezer oka lehet, és nem biztos, hogy köze van a szépséghez.
2021. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
62%
Most jól lepontoznak, de igenis irigység.
2021. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem féltékenység. Nekem volt olyan magát a gimi szépének tartó osztálytársnőm, aki nagyon lekezelően viselkedett szinte minden általa rondábbnak tartott lánnyal. Egyszer azt taglalta, hogy mennyire csúnya volt valami szépségverseny nyertese. Erre az egyik srác beszólt neki, hogy akkor induljon legközelebb ő, biztosan osztatlan sikert arat. XD
2021. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

"

Most jól lepontoznak, de igenis irigység." Ne haragudj, de ez olyan primitív és leegyszerűsített gondolkodás. Érdekes módon az igazán szép és kedves lányokra senki nem volt irigy.

2021. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül féltékenység. Nálunk is voltak bunkók, de a "nem szépek között" is akadt, ahogy a szépek között is volt normális.

Inkább az érintett "szép, de bunkók" terjesztik ezt a mindenki irigy ránk dolgot.

2021. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Több oka lehet.


Engem bántottak a jó csajok. Nem voltam irigy. Csak szerettem volna olyan gimis éveket amire jó visszaemlékezni.

2021. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván a fiúk rájuk figyelnek stb stb

Mindenért is utálják őket:D Ha csak ezt a kettő dolgot vesszük figyelembe akkor csak ez lehet. (több infót nem mondtál)

de amúgy meg lehet több oka is

2021. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%
Pl az is lehet egy ok, hogy az egyik lány egoista, aki nyíltan szépnek gondolja saját magát, senki mást meg nem.
2021. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy irigység, de van hogy van komolyabb oka. Pl aki a szep, aki a falkavezer a lanyok kozt, az gyakran bunko is, meg egoista, es lenézi azt aki nem olyan attraktív külsőre. En pl ezert utaltam egy-két szep embert (pedig elvileg en is az vagyok) mert külsőre okosak voltak, de belul rohadtak.
2021. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!