Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az iskolában miért nem kedveli...

Az iskolában miért nem kedveli a többi nem szép lány a szép lányt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 23:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
okésak voltak*
2021. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy csak annyit látsz, hogy az a lány szép. Ez azért vajmi kevés tulajdonság ahhoz, hogy véleményt lehessen mondani.
2021. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt eddig fordítva láttam csak.
2021. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%
csunyak bandaja feltekeny
2021. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
kedves lány az osztálytársak nem beszélnek vele néhányan utánozzák az öltözködését
2021. júl. 27. 00:19
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

A nők rettenetes irigyek tudnak lenni egymás külsejére, anyagi helyzetére, pasijára stb.

Nyilván nem mindenki, de épp elegen ahhoz, hogy ahol mondjuk 20 lány van egy osztályban, ott egy szép lány úgy érezze, hogy utálják a társai.

De megvan az ellenkező effektus is, amikor néhány szép, fiúknál sikeres, és jómódú családban élő, divatosan öltözött lány lenézi a többieket: akik átlagos külsejűek, szerényebb viszonyok között élnek, kevésbé sikeresek a fiúk között stb.

2021. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%
Kedves, visszahúzódó lány volt egy osztálytársam, kb pokol volt az élete a sok nagyszájú trampli csaj között. Rendszeresen bántani, megalázni akarták. Nem irigység, nem a fenét.
2021. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
28%
Nálunk is volt 2 túlsúlyos csaj, összebarátkoztak és mindenki ellen áskálódtak a tanároknál. Mindenkire árulkodnak állandóan. De volt még egy nagydarab csaj, őt meg mindenki kedvelte aranyos volt és humoros. Szóval van aki nem szép és genya, és úgy gondolom hogy ez az irigységből fakad. Biztosan néhányan tudjátok azt, hogy milyen érzés amikor jön veled szemben egy nem jó alakú csaj és olyan undorral néz végig rajtad mintha egy db sz@r lennél. Úgyhogy nekem itt senki ne állítsa hogy a szép csajok beképzeltek meg szemetek, pont hogy a másik tábor az. És nem tudják titkolni az irigységüket ugyanis mindenféle rosszindulat az irigységből fakad a nőknél.
2021. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%
Pont ez a lényeg, hogy külsőtől független a bunkóság - csak a szépeknek el van nézve, nekik "van mire".
2021. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szép lányok voltak a “vezéregyéniségek” általános iskolában és középiskolában, sőt akár még egyetemen is megvolt ez a réteg (mi kevesen voltunk a szakon, mindenki ismert mindenkit, a tanárok is ismertek minket stb.). Általánosban és egyetemen inkább csak azt éreztem, hogy ők mindenki kedvencei, mindenki nekik akar segíteni, mindenki a közelükbe akar férkőzni és hozzájuk akarnak tartozni, mindenki imádja őket, dicsérgetik, bíztatják stb., beleértve a diákokat és a tanárokat is. Emlékszem mikor a fiúk cipelték utánuk a táskájukat úgy, hogy a lányok rájuk sem hederítettek, de ezt is megtiszteltetésnek érezték… vagy egyetemen például több férfi tanár is meg van értük hülyülve, nyilván mindig mindent velük beszélnek meg, tőlük kérdeznek, nekik segítenek stb. Gimiben is ez volt, viszont ott a szép lányok nagyon beleélték magukat ebbe a helyzetbe és ők előszeretettel szóltak le, cikiztek ki, gúnyoltak, néztek le stb., másokat, beleértve engem is. Emiatt bennem azóta mindig van egy távolságtartás a szép lányokkal szemben, mert van egy ilyen “én nem vagyok olyan jó mint ők” érzésem és egyből azt feltételezem, hogy ők biztos szóba sem akarnának állni velem, semmi közünk nincsen egymáshoz, biztos cikinek tartanák, ha velem kellene mutatkozniuk, biztos ezt meg azt gondolják rólam stb. Ez előítéletesség, elismerem és ez nyilván nem jó dolog. Viszont a rossz gimis tapasztalatok miatt bennem ez alakult ki.
2021. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!