Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha 19 éves...

Szerintetek ciki ha 19 éves srácként plüssállattal alszok el?

Figyelt kérdés

Van egy macim és szeretem elalváskor magamhoz ölelni. Nem tudom, egyszerűen csak jó érzés. Tudok amúgy aludni nélküle is, nincs azzal se problémám, de ha ott van mellettem, akkor azért csak magamhoz húzom.

Én egyébként nem érzem ezt cikinek és nem tervezek ezen változtatni, bármilyen válaszok is érkezzenek. Csak nemrég elgondolkoztam ezen és úgy döntöttem, kíváncsiságból megkérdezem itt. Szóval, ti mit gondoltok?


2021. júl. 28. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem ciki.

26N

2021. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 feletti nőként alszok plüssel. A családom véleménye sem érdekel, nemhogy idegeneké.
2021. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki ,én csak akkor alazom plüssel ha a férjem nincs itthon mert kell valami amit magamhoz ölelhetek. :)
2021. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, mások is plüssel alszanak. 😉

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2021. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kb. 30 éves plüssoroszlánom van, amit a férjem rendszeresen kidob az ágyból a földre, ha megtalálja.

De ha egyedül alszok, akkor én is mindig azt a plüsst ölelem.

28\N

2021. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

27 éves koromig plüssel aludtam. Férjem átvette a szokásomat, és pár évig ő is azzal aludt. (4 évvel idősebb tőlem)

Most átmenetileg szüneteltettük, mert a gyerekekkel alszunk, de amint nagyobbacskák lesznek, és lesz újra valami esti rutinunk magunkra is, én biztos újra macizni fogok. Szeretem na... Szerintem nincs ebben semmi rossz, vagy ciki. A családom is tud róla, max mosolyognak egyet rajta, és más is a téma.

2021. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

35 férfi vagyok, még meg van a 4hetes koromban kapott mackóm, féltve örzöm a vitrinben, de nem azzal alszom már, hanem feleségemmel...

Illetve, pár éve egy vásárban találtam egy ciki bárányt, és annyira tetszett, hogy titokban megvették nekem szülinapomra, azóta mindig az ágyra van dobva, és filmnézés közben az van a fejem alatt. Feleségem és a gyerek úgy fogják fel, hogy én a báránnnyal alszom... pedig csak kényelmes párna aztán kész.

2021. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem közeledsz hozzá szexuálisan addig nem gáz, de azért ne reklamozd,

Nekem sok nagy plüssöm van és velük alszom ha éjszakás az ember. 32N

2021. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Úgy látom többségében nők írtak, de örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül (még fiúként sem). Lehet az is benne van a dologban, hogy eddig még nem volt senkim, akihez odabújhattam volna (elég szerencsétlen vagyok ilyen téren), de nem tudom.

#4 - köszi a linket, jó volt olvasgatni

#5 - ha az én csajom/pasim dobná le az ágyamról a macimat én lehet össze is vesznék vele

Köszönöm még egyszer mindenkinek, aki írt!

2021. júl. 28. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. F39
2021. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!