Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz hogy a...

Mit szóltok ahhoz hogy a magyarok háromnegyede szegénynek számít Magyarországon?

Figyelt kérdés

Na ennyit arról hogy Magyarországon jólét van XD

[link]



2021. júl. 28. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem ezt tapasztalom.
2021. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ez csak én vagyok, de én eddig is elég csórónak gondoltam magamat, legalábbis nem így képzelem el jólétet.XD Na meg a lakótelepen ahol most lakom ott se hinném, hogy csak egy kicsit is pénzes családok élnének, de mondom ez csak az én véleményem.
2021. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Uniós szinten az nem mond semmit?
2021. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Jarod a videket? Mind a kilenc egesz valahany koreben mozogsz?

Nyomorisztan, pedig penz az lett volna.

2021. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Persze.. rabszolgák vagyunk csak azt valamiért a többsége nem veszi észre és azt hiszi, hogy 200e forint az jó fizetés és csöndben kell tűrni érte minden sz@rságot...


Az év 99%-ában üresen álló stadiont építtetünk, ahelyett, hogy magyar ipart fejlesztenénk, hogy ne másnak kelljen dolgozni.. hogy ne ki áramoljon a pénz az országból, hanem be.


Eu szinten mikrovállalkozásnak számít az a vállalkozás, akinek az éves árbevétele nincs 1 millió $.. ami ~300+ millió forint. Nos, a magyar vállalkozások 98%a mikrovállalkozás ezek szerint.

2021. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tejesít jól csóróság van meg nincs termelés.Orbán ép most mondot le 70 milliárdrol amit a Norvégok küldtek volna embereknek csak nem a kormányhoz ment volna a pénz.Ahogy az eu pénzektöl is elestünk Orbán miatt egy gazdasági válság közepén.Ahol a munkanélküliek éhen halnak mert 0 segítséget kaptak.Ja meg Romániában is több lett a minimálbér éljen a sok Orbán x beteg ember.
2021. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Nem, az nagyon kevés fizetés.

2021. júl. 28. 19:06
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Na, már vártam, hogy itt is rárepülnek egyesek a szenzáciióhajhász baromságra....


A lényeg az alábbi kommentben:


"Aki fizetett ezért a TÁRKI tanulmányért, már annak sem volt ki a négy kereke, ugyanis a relatív szegénységi küszöböt pontosan azért találták ki, hogy egy adott társadalmon belül tudják kimutatni és elemezni a szegénységet, nem pedig arra, hogy csináljanak egy összeurópai átlagot, és a végén megállapítsák azt a triviális tényt, hogy jé a szegény országok lakói szegényebbek, mint a gazdag országokban lakók.



Nem tudom, mennyit fizetett ki ezért az EU, de ablakon kiszórt pénz volt, a tárkis cuciológusoknak biztosan jó volt.



Még két megjegyzés:


2005-2017 mióta az elmúlt tizenöt év?


Ha valaki kevesli a balliberális sajtó arányát, akkor az írja be a google-ba "A kelet-európai országok többsége az elmúlt tizenöt évben faragni tudott jövedelmi hátrányából az Unió átlagához képest."


A találati listában szereplők mind balliberálisok, amik még arra is lusták, hogy akár csak egy betűt is változtassanak."

2021. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Ki számít szegénynek Magyarországon? Definiálnád?
2021. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem is, meg hiszem is. Ahhoz képest rengeteg az új autó, ha nem is egy Maserati, ahhoz képest rengeteg embernek van nem 10.000 ft,.os okitelója, és tsi., rengetegen laknak saját hodályban, ha nem is egy palota az.

Tehát szerintem max. egy Bács megyényi ember lenne ebben (szegény) a kategóriában benne.

2021. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!