Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy álltok...

Férfiak, ti hogy álltok azokhoz a nőkhöz aki (hogy szépen fogalmazzak) kicsit könnyűvérű?

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 22:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint máshoz, mivel nincs a homlokára írva.
2021. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
8- Nem vagyunk egyformák, de elfogadom a véleményed. Sőt azt mondom ne változz . Nekem még nem kell tartós kapcsolat . Én nem rázom le őket, közlöm az elején , hogy cak sz-x és semmi más, ha tetszik jó, ha nem tetszik, akkor nem én vagyok a megfelelő... Ha mindenáron le akarod rázni, mondd azt hogy elkaptad a COVID-ot vagy találj ki valamit.
2021. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Köszi. Jó tipp! 😉👍
2021. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
#10 Párnahuzatot. Az azért jó, mert nem ütöd be a fejed a vödörbe :)
2021. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#12:

Neked valami ritka csontvelő betegséged van, hogy képtelen vagy leírni a "szex" szót? 😊

2021. júl. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet akar, akkor rajtam nem múlik :)
2021. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatot nem szeretnék velük de amikor jól kijövünk nem vetem meg a társaságukat.

Óvszert használok, rendszeresen szoktam szűrővizsgálatra járni és csak olyan hölggyel szexelek aki hasonlóan elővigyázatos és meg tudjuk beszélni a dolgokat.


Egyéjszakás kalandba nem megyek bele de ha már hosszabb ideje ismerjük egymást egy-egy hétvége vagy közös nyaralás jó szokott lenni.

2021. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Velem nem azok, szóval nincs véleményem.
2021. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Projektmenedzsment mellett nekem erre nincs időm, sem energiám. Az átlag magyar "kenyeret és cirkuszt" gondolkozásmódú emberektől pedig a hányinger kerülget. Meghagyom az ilyen hölgyeket az omladozó házban pózoló, élet iskoláját félig-meddig kijáró hulladékoknak.
2021. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!