Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz ilyen könnyűvérű...

Miért lesz ilyen könnyűvérű egy fiatal lány?

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam aki 15-16 évesen tényleg egy tündéri, gyönyörű, ártatlan lány volt, már akkor is volt régebben barátja, de viszont volt erkölcse. Belém volt zúgva kb 1 teljes évig, viszont egy "könnyűvérű" lánnyal jöttem össze sajnos. Azóta ennek a lánynak voltak már barátai, ő is ugyanúgy megcsalta az összeset, teljesen megváltozott, ha elmegy egy házibuliba szinte fix hogy történik ott valami valamelyik sráccal. Pedig tök normális volt. Lehetséges hogy én is tehetek róla hogy ilyen lett? Vagy alapból bennevan? Miért van az hogy egy lány 16 évesen még tökre normális, erkölcsös, és 2év múlva amire 18 lesz már a fél városnak megvolt?
2021. jan. 1. 15:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy annyit csalódott a fiúkban, vagy szomorú, és azt hiszi ettől lesz boldog, vagy szimplán menőnek gondolja.
2021. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Rossz környezeti hatások, otthoni problémák, a szülő leszarja, mit csinál, ezt látja példának vagy az összes együtt.
2021. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Nőkre mindig címkéket ragasztanak.
2021. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam még hogy ügye azt látta példának a suliban is hogy az ilyen fajta lányok kapják meg a normális fiúkat. (mert sajnos sok ilyen van h ezek a női egyedek direkt a jólelkű srácokra mennek), és ezért beállt ő is a sorba. A barátnője is próbált már vele beszélni őszintén hogy ez már gáz amit csinál, de nem nagyon hallgat. Nekem fáj mert sokáig csak barátok voltunk, és féltem őt, ez már visszafordíthatatlan igaz? Bele kell törődni hogy ilyen lett?
2021. jan. 1. 15:30
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha félted akkor beszélj vele. Semmi nem visszafordíthatatlan, nem az van hogy "leesett a k*rva lyukon most már soha nem jön fel" ezzel a mentalitással nem segítünk senkinek. Az ember nem statikus.

Beszélj vele, kérdezd meg miért csinálja, biztos jó-e neki ez.

2021. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Vagy csak szimplán rájött,hogy szeret független lenni és akkor és azzal szexelni,amikor akar? Miért baj ez,csak nektek lehet? Bár igen korán kezdi az tény. Nekem jóval 20 fölött voltak kalandjaim,de mai napig se bánom.
2021. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
6: egy dolog függetlennek lenni és egy másik megcsalni mindenkit akivel összejössz és össze vissza dugni ilyen fiatalon. Ez egyáltalán nem egészséges.
2021. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Akikkel a buliba szexel, azok is akkor könnyűvérű fiúk. Nekik lehet össze-vissza, fűvel-fával szexelni, csak azért, mert ők fiúk? Komolyan, most nem egyenlőség van? Miért kell ilyen konzervatívnak lenni? Lehet azért szexel buliban, mert éppen nincs párkapcsolata, de attól még van igénye a szexre. Bármilyen fura, a nőknek is van igénye a szexre, nem csak a férfiak kiváltsága.
2021. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam hogy baj. Ha valaki tényleg egyedül van, akkor már miért ne csinálja, de én őt úgy ismertem meg mint egy erkölcsös lány, aki soha nem tenne ilyet, a megcsalás nagyon csúnya dolog, és ismerem pár exét, nem szolgáltak rá
2021. jan. 1. 15:44
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

Ebben egyedül a megcsalás rossz. Én is voltam ilyen helyzetben, 15 évesen jöttem össze az első barátommal, majdnem 4 évig együtt voltunk. Miután szakítottunk, eljártam az egyetemi barátaimmal bulizni, és hirtelen ribi és felelőtlen lettem.

Már nagykorú, legálisan ihat, cigizhet. Miért ne bulizhatna? A szexuális életéhez senkinek semmi köze, már a megcsalástól eltekintve, az viszont rá és a párjára tartozik.

Ha pedig ennyit aggódsz érte, miért nem beszélsz vele? Talán csak segítségre van szüksége, támogatásra az ítélkezés helyett.

2021. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!