Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki könnyűvérű?

Mitől lesz valaki könnyűvérű?

Figyelt kérdés

Ismertem egy lányt, aki 16 éves koráig egy csupaszív, értelmes, őszinte lány volt. Volt már akkor is előtte kapcsolata, és mégis.

Ám a 16 éves kora után folyamatosan gyökeresen változott. Rossz irányba. Már nem az aki. Cigizik, megcsalja a barátait, smárolgat buliba stb. Ahogy én elég sokáig ismertem, a szöges ellentéte. Miért? Biztos van valami pszchiologia magyarázata, hogyan tudnám visszavaltoztstni?


2020. dec. 13. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
16 eves korban belekostolt a mezes bödönbe mint micimacko es a fejere szorult :)
2020. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy megbantottak, es igy akar "visszavagni", vagy csak ki akarja elni a fiatalkorat, es o ezt a modjat valasztotta. nem tudom hany evesek vagytok, de az hogy cigizik es smarolgat, az o dolga, az hogy megcsalja a baratait, bar nem szep dolog, de szinten nem a te problemad. egyszer megprobalhatsz beszelni vele, de ha meg akarod valtoztatni, csak eltaszitod magadtol
2020. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most épp nincs barátja, és anno egy 2éve amikor még normális volt, akkor vallotta be h szeretett sokáig, csak nekem más volt éppen. Most ő is szabad és én is, de viszont az előző kapcsolatomban hatalmasat csalódtam, és már mondanak róla sok mindent, a barátnői is, és félek hogy nem kellene lépnem felé, mert ha bármi is kialakulna, csak csalódás lenne
2020. dec. 13. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!