Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak hasonló gondolataid?

Vannak hasonló gondolataid?

Figyelt kérdés

Nem kérdés, szimplán néhány gondolat... de ha valaki szeretne hozzá fűzni valamit, tegye nyugodtan.

Nem szomorú, hogy ilyen világot élünk? Nem, ez közel sem egy tipikus monológ lesz arról, hogy milyen rossz az élet’

De ha belegondolunk, a mai világ olyan szinten kegyetlen hogy tényleg nem látom az értelmét mert egyszerűen az a rengeteg rosszindulat ,előítéletesség, rasszizmus, és a társai amely mind az emberkben lakozik elveszi az életkedvem. Mintha egy rossz rémálom lenne ha épp nem vagy ideál ,nem vagy modell alkat kaphatsz megvető tekinteteket, a nyílt utcán beszólásokat és az is lehet hogy magányos maradsz mert nem fogsz kelleni senkinek mert mindenki csak azt nézi hogy mennyire szép a küldő de a belső az odaadó beszélgetések az ismerkedés egymás megismerése rég nem divat és szinte mindenhol csak a divat kapcsolatokat látom, tényleg nem szeretnék általánosítani épp ezért tisztelet a kivételnek de mégis elszomorít hogy ezek a dolgok fennt állnak. Torz és negatív a világképem vagy van aki egyetért?


2021. júl. 29. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:
És sokan szoronganak, depressziósak mindenféle mentális betegség fent áll és ennek 80% a társadalomnak köszönhető, sokan menekülnek öngyilkosságba sőt vannak akik arra buzdítják a másikat hogy tegye meg :/
2021. júl. 29. 22:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz igazad van, én nem vagyok annyira szép meg annyira modell alkatú sem és mindig is lekicsinylően bántak velem. Nem azt nézik hogy ott segítek ahol tudok, illetve nem a belső értékeimet.
2021. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel nagyon hiányzik a 90 es évek én akkor még gyérek voltam ugyan de annyira más volt minden nem ilyen szar mint most.

Szóval sajnos egyetértek én is

2021. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem jellemzően pozitívabb gondolataim vannak. Én a családomra koncentrálok, hogy nekik jó életük legyen, fejlődjenek, szeressük egymást. Hogy majd augusztusban elmegyünk kempingezni, a Lidl-ben van akciós sátor 20 ezerért, megvegyem-e?

Saját előremenetelemet tekintve keresem a lehetőségeket, hogy miből tudnék profitáló üzletet csinálni. Örülök neki, hogy minden egyes nappal növekszik a releváns szakmai tapasztalatom, és most már van annyi téren tapasztalatom, hogy sosem maradnék állás nélkül.

Globálisan is a pozitív dolgokra próbálok koncentrálni. Hogy egyre több az elektromos autó, amik egy fokkal környezetbarátabbak, mint a benzinesek, dízelesek. Hogy jövőre talán leváltják Orbánékat, de mindenesetre a 2/3 biztosan nem lesz meg. Azon gondolkodok, a lakásban is be kellene vezetni a szelektív hulladékgyűjtést. Kellene programozni valamit, valami webappot, vagy meg kellene alaposan tanulnom a Javat és az Android programozást, és akkor készíthetnék Android appokat.

2021. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szelektív hulladék gyűjtés csak eleinte "nehéz" de simán kivitelezhető (mi is csináljuk) ez 1 hasznos jó dolog
2021. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!