Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 éves lány vagyok, néha...

18 éves lány vagyok, néha furcsa gondolataim támadnak apámmal kapcsolatban, pl. hogy nem a kislányaként néz rám (bővebben lent). Valakinél hasonló szitu?

Figyelt kérdés

Szóval néha törölközőben szaladok végig a házon, és van, hogy apa előtt is elmegyek. Mindig erősen figyelem olyankor az arcát, hogy hátha ezzel megzavarom őt és ő néz félre.

Szerintem ezt én képzelem be, de ez elég mély lehet, mert néha úgy érzem, hogy fogynom kellene pár kilót, de úgy gondolom, hogy így visszataszítóbb vagyok és nem keresik annyian a tekintetem, vagy nem méregetnek az utcán.. (persze, szeretném leadni azt a pár kilót, mert szeretnék jobban kinézni, csak néha eszembe jutnak ilyesmik)


2016. máj. 16. 21:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Fogynod kéne, mert tetszeni akarsz apádnak?
2016. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Tetszeni akarsz apádnak?
2016. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem.

Apádnak akarsz tetszeni? Vagy mivan?

2016. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
?
2016. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Én se vágom.... Most mi köze van ahhoz apadnak, hogy le akarsz fogyni?
2016. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok tetszeni az apámnak.
2016. máj. 16. 21:40
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Mi köze apádnak ahhoz, hogy szeretnél leadni néhány kilót? Nem értem az összefüggést.
2016. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem is tudom hogy mondjam el, hogy ne nézzetek hülyének.


Nem direkt törölközőben megyek ki, csak van, hogy nem viszek ruhát magammal, mert nincs otthon senki, és mondjuk apa hazaér és csak rám néz, ha már kilépek az ajtón. Nekem meg mindenféle hülye félelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Tudom, hogy nem bántana meg hasonlók, csak ez így magától jön. Néha ahogy másokat méreget, végignéz rajtuk.. Nem tudom.. Egyszer az osztálytársamon akadt meg a tekintete, és amikor mondtam neki, hogy ő volt xy, az osztálytársam, akkor meg csodálkozott. Jó kb. 23-nak néz ki a csaj, de akkor is.

2016. máj. 16. 21:49
 9/26 A kérdező kommentje:
Igazából a fogyást már csak azért írtam le, mert a csinosabb lányok keltik fel egy férfi figyelmét legtöbbször, és én is szeretek csinos lenni, szeretnék vékonyabb lenni, de nem mások miatt, ahogy végigmérnek, mert azt utálom, pláne ha valami ijesztő alak teszi ezt. Ezzel kapcsoltam össze apa tekintetét.
2016. máj. 16. 21:52
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

felnött vagy te szeren1étlen mégis mitől fész

ne bámulj anyi sorozatott keres egy barátot

2016. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!