Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek vannak/voltak...

Valakinek vannak/voltak hasonló gondolatai?

Figyelt kérdés
Hogyha lenne fegyverem elkezdenék lövöldözni vagy itthon csinálnék valamit.Dühös vagyok nagyon.R ohadék embernek nevezett szemetek tönkre tettek.
2020. márc. 26. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A düh beszél most belőled. Nekem is számtalan olyan ember van aki miatt leépültem, pszichésen. De nem haragszom rájuk, de nem felejtettem el amit tettek velem. De ártani soha nem ártanék nekik. Te se tedd. Egyrészt azért mert akkor nem lennél különb náluk lessüllyednél az ő szintjükre. Másrészt oké lehet hogy jobban éreznéd magad tőle. De biztos nem, mert nem vagy egy pszichopata sorozat gyilkos. Börtönbe kerülnél, egy életre, a lelkiismerettel nem tudnál elszámolni. Rosszabb lenne mint előtte volt. Azért ezt gondold át. Remélem tudtam segíteni.
2020. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!