Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beoltassam magam?

XXNeonSmashXx kérdése:

Beoltassam magam?

Figyelt kérdés

Még mindig nem tudtam eldönteni, hogy kell-e, vagy nem.. ha igen akkor melyiket..

Körülöttem már mindenki megkapta 2.-at is, van aki a 3.-at tervezi.

Minden beszélgetésben felhozzák, hogy mikor adom be, meg hogy erőszakkal elvisznek, ha nem adatom be végre. Én támogatom az oltást egyébként, semmi bajom nincs vele, legyen nyájimmunitás stb. Nincsen tűfóbiám sem, rendszeres véradó vagyok, de nem tudom mi van a vakcinában(és nem is nagyon érdekel, hogy utána kutatgassak.)


22/F



2021. júl. 30. 14:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%

#9

"kitérést fog kapni,"


Ez mit jelent? Mit szerettél volna írni?

2021. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Ne. Csak a birkák oltatják be magukat..
2021. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
66%
Ha még nem végleges a döntésed: leírom az én tapasztalatomat. Pfizert kaptam, megkaptam mindkettőt, az utolsót több mint két hónapja. Jól vagyok, semmilyen szövődménye sem lett az oltásnak, jók az értékeim. Egészségesen élek amúgy. Szüleim kínait kaptak, tesóm astrát, kollégáim Pfizert. Mind jól vannak, hónapokkal az oltás után is. Anyósom, aki átesett a betegségen azóta krónikus fejfájással küzd, maradandó tüdőkárosodása lett, szaglása még nem teljesen jött helyre október óta.
2021. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

"Egyébként azon csodálkozom, hogy rengeteg elhízott és egészségtelen életmódot élő ember azt hiszi, hogy ez az oltás egy csodaszer és hogy ha 1x beoltja magát akkor le van tudva az egészség. (ami most már 2x, meg 3x egy napot vesz igénybe..)"


Kérdező: Ez inkább úgy van, hogy a full egészségtelenül élő emberek, akik elhízottak, dohányoznak, borzalmas minőségű és összetételű ételeket és italokat fogyasztanak, nem mozognak, nem tudják mit esznek és kennek magukra a mindennapokban stb. vannak beszarva egy nyomorult kis oltástól, holott sokkal rosszabb és egészségtelenebb dolgokat tesznek magukkal napi szinten.

Nincs azzal semmi gond, ha szkeptikus vagy, és alaposan utánanézel annak, hogy mit viszel be a testedbe (akár oltás, akár élelmiszer, akár bármi más formájában), sőt, ez lenne az alap. Viszont tartsd távol magad az átlag magyar analfabéta proliktól, akik nemhogy az immunológiával nincsenek tisztában, de írni-olvasni nem tudnak és azért félnek az oltástól, mert olvasták fészbúkon, hogy a Marika szomszédjának a férje egy héttel az oltás után elhunyt. És ezt sajnos nyugodtan magáraveheti legalább az ország fele (és reméljük nem több).

2021. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

10/14 ReactioN:


Egy magára valamit is adó, kicsit is tudatos ember megnézi, hogy mit eszik, mit iszik, mit ken magára. Ha te úgy élsz, hogy ezekről fogalmad sincs, az csak téged minősít.

Egyébként az oltások összetétele természetesen közzé van téve, és nincs bennük semmi olyan (legalábbis a Pfizer és Moderna esetén), ami indokolná, hogy ne oltasd be magad.

2021. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Ha nyájban akarsz bégetni, adasd be. Mindegy melyiket, mindegyik szar, vagy épp hatástalan. Nem is szért lettek kitalálva, hogy védjék az egészségedet. Pár hónap alatt gyorsan el is jutottunk oda, hogy már kettő sem elég hatásos, kell a harmadik is. Lehet is keverni őket, meg nem is. Attól függ, melyik orvos épp hogy kíván kísérletezni.

Szerintem próbáld összeszedni a józan eszed és arra hallgass.

2021. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

14-es, átgondoltad te ezt a részét a hozzászólásodnak?

"...az átlag magyar analfabéta proliktól, akik nemhogy az immunológiával nincsenek tisztában, de írni-olvasni nem tudnak és azért félnek az oltástól, mert olvasták fészbúkon, hogy a Marika szomszédjának a férje..."


XXNeonSmashXx! Mindenképpen érdemes megfontolnod, amit a 16-os hozzászóló írt, mert igaza van.

2021. júl. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A "két hét, hogy védjük az eü-t és laposítsuk a görbét"-től mára elnjutottunk oda, hogy ha nem oltatod be magad, egyetemre sem mehetsz (tegnapi hír a UK-ből, ahol 88% már megkapta az első oltását).

Aki ezek után elhiszi, hogy az oltás a covid ellen van, az egy menthetetlen szellemi fogyatékos.

2021. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ne oltass bar ez a te dontesed.

En kulfoldon lakom viszont Magyarorszagon az osszes rokonom akivel valamilyen szinten a szuleim tartjak a kapcsolatot, beoltattak magukat. En ennek ellenere akkor sem oltatnek ha Magyarorszagon laknek. Az en dontesemet nem befolyasolja az hogy mas hogyan dontott. Nem attol lesz a vakcina biztonsagos mert tobb millio ember megkapta mar. Lehet kesobb tobb millo ember daganatban fog meghalni.

2021. aug. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%

10/14

Szövegértési gondjaid vannak vagy mi van?


Egyről beszélünk... pont ezért írtam én is

2021. aug. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!