Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik, hogy beoltassam magam?

Figyelt kérdés
Már engedélyezni fogják a 12-17 ésves korosztályra használható COVID-védőoltást és én beoltatnám magam és a szüleim is beoltatták magukat, de nekem 15 evesen nem engedik, pedig a vírustól is félek,meg hát azért a nyárhoz meg a suliban is jól jönne az a védettségi igazolvány hogy szabad legyek. Szerintetek mit tegyek?

2021. jún. 2. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Semmit sem tudsz tenni az aláírás hamisításon kívül. Az oltáshoz az egyik szülődnek mindenképp alá kell írnia a beleegyező nyilatkozatot.
2021. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Hamisítod az aláírást, ha mindenképp akarod és máshogy nem megy. Őszintén szólva, az oltóponton nem azt fogják bogarászni, ki írta alá a papírt(16 éves oltason voltam, csak elvették a lapot és kész) . Persze kérdés, mennyire lesz utána lelkiismeret-furdalásod, nekem ettől azért lenne. Bár nem értem miért nem engedik, ha ők beoltatták magukat és te meg félsz a vírustól.
2021. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Örülj neki, hogy felelősségteljes szüleid vannak, akik nem kísérleteznek a gyerekükön.
2021. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
#3: már rég nem kísérlet... Milliókat oltanak.
2021. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Aha, értem. Kár, hogy nem tudod, mit jelent az, hogy kísérlet. Az utolsó fázisa zajlik épp, létszámtól függetlenül. Amúgy hány millió 16 év alattit oltottak be?
2021. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
De, tudom. Élesben használják, van engedély rá. El kéne már felejteni ezt az ostoba oltás ellenes hülyeséget. Már rég nem menő.
2021. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha tudod, akkor nem írnál olyat, amit írtál. Ez még mindig kísérlet, akárhány millió embert oltottak már be. Egy gyógyszer kísérleti fázisai évekbe telnek, mire ki lehet jelenteni, hogy hatásos, vagy biztonságos. Nem vagyok oltásellenes, de ez még mindig kísérletnek számít, akármennyire is nem tartod ezt trendinek.
2021. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát figyelj...


Amikor 70-80 évesek esetlen nincsenek megfelelő mentális állapotban te se engedd az életmentő műtét, mert "nem hiszel" benne.

2021. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gallits Gábor CsabaPalple ***** válasza:
41%
Véleményem szerint próbáld megbeszélni velük, hogy félsz a vírustól, azért is szeretnéd hogy beoltsanak Téged,sok sikert kívánok hozzá!
2021. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki hogy a szüleidnek van eszük
2021. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!