Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kempingez...

Volt már olyan, hogy kempingezés/sátrazás (akár fizetős kempingben, akár a vadonban) közben összetűzésbe kerültél idegen emberekkel?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként kishazánkban a vadkempingezés mindenhol tilos, különösen a pilisi parkeredő területén"


Nem tudom, honnan vetted ez a bődületes ökörséget, ugyanis egy éjszakát bárhol eltölthetsz sátorral, még kiemelten védett területen is, persze a megfelelő szabályokat betartva.

(Több napot nem héderelhetsz egy helyen csövesként nyilván.)

2021. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Olvasgass még egy picit ökör haverom, hátha tinó lesz belőled.
2021. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nagytudású barátunk! Miért titkolózol ennyire, nem lenne egyszerűbb, ha fontoskodás helyett megírnád, hogy akkor mi a helyzet a vadkempingezéssel?
2021. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kisoroszi kemping.


Kint sátraztunk, alapból körülöttünk hajnal 2-ig ment a buli mindenhol. Aztán úgy elcsendesedett volna. Erre valami külföldi fazon aki alapból nem volt rendben fejben és még ivott is egész este üvöltött meg ordított.


Mindenki próbálta elküldeni de ebből az lett hogy mi elküldtük, mások vissza küldték. Szívem szerint vízbe fojtottam volna.

2021. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#12

[link]


"93. § (1) Az erdőgazdálkodó hozzájárulásával szabad az erdőben:

a) huszonnégy órát meghaladóan üdülési, illetőleg sportolási célból tartózkodni, táborozni, továbbá sátrat felverni;"


Ehhez ma Magyarországon gyakorlatilag minden állami és önkormányzati fenntartású erdőgazdálkodó hozzájárul, legfeljebb abban vannak megszorítások, hogy helyhez kötik.


Itt egy másik:

[link]


"Az egynapos vadkemping - a külföldi viszonyokkal ellentétben - Magyarországon mindenhol megengedett, leszámítva a külön tiltott helyeket."


Tehát most szépen vegyél vissza a nagy pofádból meg a kis f-szodból, és járj utána a dolgoknak, mielőtt hülyeségeket írogatsz.

2021. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egyedül sátrazva voltak para élményeim.


Egy hegyoldalban aludtam, közvetlen túraút mellett, és hát ugye állatok, mindenfélék jönnek-mennek. A sátor felerősíti a zajokat még az oldalán felszaladó pici pók lábai is hallatszódnak.


Ott voltak ilyen éber-félelám képzelgéseim, ahol mintha ember hangokat hallottam volna körülöttem, de szerintem sanszos, hogy álmodtam, különben felriadtam volna.


Mondjuk összességében voltam már éjszakai teljesítménytúrákon, nem lepődnék meg az éjszakai vendégeken sem, túrautakon azért van mozgás akár este is.

2021. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Olyan is volt, hogy a kemping közös, szabadtéri konyha területén közös használatú hűtők voltak, onnan reggelre kiették a másnapra szánt kajánkat. Szalámikat, sajtokat, maradt 2joghurt, mehettünk a boltba.

2021. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha már összetűzés a nappali kempingezést nem annyira szeretem.


Szintén Kisoroszi. Pihennénk, direkt úgy állítjuk fel a sártakat, mindent, hogy legyen egy kis privát tér a társaságnak. De vadidegenek meg úgy rombolnak át a cuccaink között mintha ott sem lennénk. Holott mellettünk az úton is elmehetne. Az ilyen szerintem parasztság.


Vagy kiültem reggel sörrel, székkel a vízpartra. Sekély víz, pici nyúlvány befelé és oda. Erre jön egy kövér fazon meg egy kövér nő. Kezüken a cipőjükkel, sétálnak a sekély vízben.


Amikor elém érnek akkor előttem kijönnek és leállnak ott cipőt cserélgetni. De körülbelül 1 méterre az orrom előtt. Na ott finoman megkérdeztem, hogy ezt nem tudták volna megtenni 3 méterrel arrébb.

2021. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!