Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Idén,lehet menni ugyan úgy,szá...

Idén,lehet menni ugyan úgy,szállás foglalással kirándulni külföldre,mint múlt évben?Lesz vajon,ilyen időszak? Vakcinát nem vagyok hajlandó be adatni!!! Covid teszt csak be felé magyarba,vagy ki felé is kell? (Ára?)

Figyelt kérdés

Bármely más ország jó lenne csak tenger legyen!

Pár napos motoros kirándulásra mennénk!(Eddig horvátba jártunk,de bármi jó lesz ahol van tenger).



#kempingezés #Motoros kirandulás #Kijutni külföldre
2021. ápr. 3. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Kicsi az esélye. A legtöbb európai országban még mindig romlik a helyzet, és maradnak a korlátozások.
2021. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Az idén jóval rosszabb a járványhelyzet, mint tavaly, legfeljebb néhány ország fog nyitni, azok is a már beoltottak számára.


Amúgy én bíztatnálak az oltás felvételére, a héten kaptam, egy napig gyengébb voltam, azóta kutya bajom. Szóval nem kell félni tőle!


Covid-teszt jellemzően kell kifelé (országonként változik), 20000 Ft az ára, befelé karanténkötelezettség van, amit tesztel rövidíthetsz le.

2021. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%
Idén maradjatok szerintem a Balatonnál, az is tenger valamennyire, nagyon sok + kiadás lenne a külföld.
2021. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm segítsegetek.

Ha nem lehet kimenni marad a kis balatom és a tüskevár meg látogatása.

Amúgy én is attól tartok hogy nem oldja fel idén :(

2021. ápr. 3. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

"Vakcinát nem vagyok hajlandó be adatni!!!"


Akkor egy balatoni strandra sem fognak beengedni!

Remélhetőleg.

2021. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
LOL.
2021. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Horvátországi szabályok április 1-től:

Alapeset: karantén

Nem kell karantén, ha:

-átestél a fertőzésen fél éven belül

-be vagy oltva legalább 14 napja (második dózis felvételétől számítva)

-negatív PCR teszt (20k) vagy EU-ban jóváhagyott gyorsteszt (10k alatt)

-12 órán belül visszamész vagy továbbutazol


Továbbá szabadon lehet jönni-menni ZÖLD járványügyi besorolású EU/EGT tagállamokból.

Tehát ha Magyarország zöld lesz, akkor szabad a pálya úgy, mint tavaly nyáron, ehhez persze az kell, hogy a vírushelyzet jelentősen javuljon.


Most még semmit nem tudunk, nyilván aki be van oltva vagy van rá kerete tesztelgetni az nyugodt szívvel foglalhat. Ha viszonylag sok fertőzöttünk lesz, akkor elképzelhető, hogy szinte mindehova kell oltás vagy teszt, mert piros színnel fognak jelölni az országok.

2021. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm



5/7 Ez legyen az élet adód!

Voltam számos covidos mellett,érdekes nem kaptam el.

Bezzeg a plazmám jól esik a gyógyszerhez amit adok,és abból csináljak a híres ellen szérumot...

2021. ápr. 4. 08:17
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírást miből csinálják?


A plazmádból lehet készül gyógyszer, de nem a covid (vagy bármilyen vírus) ellen. Jelenleg a 100 000 főre eső megbetegedések és halálesetek számában világelsők vagyunk (kizárólag a koronavírussal összefüggésben).


A korlátozások mindenki utálja. Az is aki elrendeli. Vakcina van, meg sok gyógyult is. De sok a kétség afelől, a beoltottak, gyógyultak meddig tudhatják biztonságban magukat.


Első válaszom le lett nyomva, pedig tényeket írtam. Jelenleg mindenhol rosszabbodik a helyzet Európában. Oltások ellenére is.

2021. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem az oltások ellenére rosszabbodik, hanem az oltásoktól függetlenül.

Amíg nem érünk el egy 35-40%-os átoltottságot, addig senki ne várjon itt szabad szemmel jól látható eredményt. Ez eddig sehol nem történt meg, kivéve Nagy-Britannia, valóban mindehol romlik a helyzet, /és láss csodát/ - kivétel Nagy-Britannia. Nyárra egyébként magától is javulna a helyzet, már csak az éghajlat miatt sem tud annyi reprodukció létrejönni.

2021. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!