Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én nem vagyok szerethető?

Én nem vagyok szerethető?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt vagyok, rengeteget gondolkodok ezen. Senki nem keresi a társaságom. Szüleim is ezt sugallják, szerintem ők sem szeretnek, úgy érzem csak úgy vagyok. Főleg apám mindig a negatív dolgokban erősít meg, ez mindig így volt, ő mondta sokszor, hogy nem érek semmit. Nem is merek nyitni mások fele. Nem érzem magam értékesnek, és nem érzem azt, hogy ki tudnám érdemelni bárkinek a szeretetét. Szorongó típus vagyok. És mindig megmagyarázom magammnak, hogy az a bizonyos ember engem miért nem szeret. Úgy érzem senki nem foglalkozik velem és nem érdeklek senkit. Tényleg ennyire nem érdemlem meg azt, hogy szeressenek?

2021. júl. 31. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó emberekkel vagy körülvéve. Az emberek nagyrésze sajnos nagyon felszínes, érdek emberek, ha te nem foglalkozol velük, ők sem foglalkoznak veled, egy sziát nem képesek kinyőgni a szájukon. Sajnos meg kell találni azokat, akikkel tényleg érdemes barátkozni, de ezt nehéz.
2021. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben voltam/vagyok, szóval eléggé át tudom érezni. Magamból kiindulva szerintem az a probléma, hogy zárkózott vagyok és nem igazán tudom más emberek felé kifejezni az érzéseimet, ezért sokan azt hiszik hogy nem kedvelem őket, pedig csak nem tudom hogyan kéne viselkednem velük. Az írásod alapján rendesnek tűnsz, remélem találkozol majd olyan emberekkel akik tudnak értékelni. Kitartást! :)
2021. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam, már a születésemtől fogva a szüleim is úgy kezeltek. Suliban is kiközösítettek. Felnőttem, elköltöztem albérletbe és mivel nem hallottam minden nap hogy milyen szar vagyok visszakaptam az önbecsülésem.a munkatársaim is rengeteget segítettek. Szóval annyi kell hogy jó emberekkel vedd körül magad akik erősítenek és nem gyengítenek
2021. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!