Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerethető, stabil munkahely...

Szerethető, stabil munkahely miatt minden szabadidőt, alvást, életet feláldozni?

Figyelt kérdés

26 vagyok és eddig se sok életem volt, a hozzáállásom és a furcsaságaim miatt. Amikorra változtam, akkora pedig az élet hozta úgy, ahogy.


Most nem a leggyengébb, de azért nem is a legjobb angoltudással, nem túl jó végzettségekkel próbálok lábra állni.


Hónapok óta tanulgatok, de mostantól kőkemény gyakorlás áll előttem, közel 0 szociális élettel, kevés alvással. Tehát mostanában se lesz túl sok életem.

Ehhez ráadásul olyan vagyok, akit a társaság leszív, aki egyedül töltődik.


Megéri a cécó?

Szerethető munkahelyet, rugalmasságot szeretnék, stabilitást, hogy legyenek lehetőségeim (most annyira nincsenek, hogy szenvedek, de nem tudok váltani), hogy félre tudjak tenni.



Megéri?


Amúgy is kb új életet szeretnék kezdeni.


2019. jan. 9. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, átmenetileg megéri többet tanulni a szabadidő rovására, ha ennek a jövőben majd hasznát veszed.
2019. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megéri a stabil munkahely, főleg ha jól fizetnek. Az alvást pl.: bepótolhatod hétvégén vagy szabadnapon vagy akár délután ha van 1-2 órád szabad.
2019. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
19 és 23-24 éves korom között napi 3-4 órákat aludtam, nem jártam szórakozni, nem csináltam semmit, csak tanultam és dolgoztam minden szabad percemben, hogy talpra tudjak állni és arra az útra léphessek, amit szerettem volna. Kemény volt, de szükséges, azokban a pillanatokban, amikor elgyengültem és fel akartam adni csak a cél lebegett a szemem előtt, így seggbe rúgtam magam és folytattam tovább. Azóta 10 év telt el és ezerszeresen megtérült az akkoriban belefektetett energiám, nagyon megérte és nem hagytam ki semmit, amit ne tudtam volna később bepótolni. Mostanra rugalmas, szerethető munkahelyem van, olyan szakmám, ami egyben hobbim is és még sokat is keresek vele, tudok egy csomót utazni, tudok élményeket gyűjteni, jókat enni, inni, élvezni a mindennapokat és még így is félre tudom tenni a fizetésem negyedét havonta. Nekem megérte az a pár év szenvedés.
2019. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A munkahelyi és anyagi stabilitás nagyon sokat számít.


Azóta érzem magam elég boldognak, mióta van fix, relatív jól fizető munkahelyem. Nem itt fogok meggazdagodni, ahhoz tovább kellene lépjek pár szintet. Viszont a fizetésem felét félre tudom tenni amellett, hogy nyugodt szívvel kifizetem a kis szobámat, mindennapjaimat és nem jelent gondot egy-egy nagyobb kiadás.

2019. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Feláldozhatod, de így? Négy óra alvással kiváncsi leszek, mi marad meg az agyadban. Rendben tanulni akarsz, úgy hogy az agyadnak nem adod meg, ami jár neki.

Sok szerencsét hozzá.


Ismerem az ilyen munkaerőt, szétszórt, kapkodó.

2019. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!