Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám pasija szerint egy...

Anyám pasija szerint egy senki vagyok!! Ő ki?

Figyelt kérdés
Szerinte egy nagy nulla, egy senki, én ne szóljak meg sehol semmit és senkit és Kiss a nevem. Az ő fija a valaki, persze mivel a segge alá lett téve az autótól kezdve minden. Én egy féreg vagyok... Az önbizalmam és az onbecsukesem a béka feneke alatt van. Mégis 2 nap alatt volt, hogy a dupláját ki tudtam termelni mint ő (mind a ketten vállalkozók vagyunk de más szolgáltatás). Azért mert egy gusztustalan, patkány mód beszél az emberrel akkor többnek érzi magát? Mikor még jó viszony volt köztünk, meg említett neki, hogy fejlődni fogok és ki akarok még tanulni ezt azt... Válasza... Csináld meg azt a b@szást. Normális az ilyen? Sose volt köztünk normális viszony, anyámmal a tízen év alatt mióta együtt vannak, 1 hónapot nem éltek együtt, anyam azzal magyarázza, hogy ő még egyszer nem fog senkivel oszebutorozni. Tényleg csak ez lehet az oka? Már nem tudom mire gondoljak.
2021. júl. 31. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő is senki. De miért számít ennyire a véleménye? Nem tökmindegy, hogy mit gondol rólad? Jelent ez neked bármilyen hátrányt az életben?
2021. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az abnt a legjobban, hogy ő azt hiszi ő a valaki! Ő bárkivel pláne velem szemben meg engedhet magának akármit, a kutyával nem beszélnek így mint sokszor ő velem!! Volt, hogy fel jöttem anyám hoz és úgy csinál mintha ő vette volna a házat is pedig a tízen év alatt 1 szöget fúrt be, és 10 evel ezelőtt nekem pedig egy levegő polcot és kész!!
2021. júl. 31. 13:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Jelent, mivel ha én visza pofazok neki, nekem jön!
2021. júl. 31. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem tudsz elköltözni? Ha velem beszélne így valaki a saját házamban, fognék egy baltát azt felnégyelném..az tuti! 22F
2021. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ideiglenesen költöztem haza anyám hoz par hete mivel a covid nekem is be tett... Így vállalkozás vagy úgy, mindenki meg érezte így az albérletet amiben 3 éve laktam, a tulaj el akarta adni, így amíg másik nincs hozzá költöztem visza.
2021. júl. 31. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!