Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ettől, mégis, miért lennék...

Ettől, mégis, miért lennék rosszindulatú és gonosz, illetve jellemhibás? Egyszerűen haragszom majdnem mindenkire, semmi több.

Figyelt kérdés
Amikor bent feküdtem a pszichiátrián (sokszor voltam bent egyébként), és tanúja voltam egy beteg és ápolók közötti verekedésnek, a betegnek drukkoltam. Azt sem bántam volna, ha kinyírta volna őket, az orvosokkal egyetemben. A végén csak "betegek" maradtak volna.

2021. aug. 1. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Miért haragszol majdnem mindenkire ?


Miért voltál bent?


Amúgy én is ilyen vagyok,nem a való életben, verekedés halál,de egy filmben nekem mindig a gonosz a kedvencem,és azt várom,hogy oljon végre meg már valakit,pl marvel thanos

Izgalmakat szeretem és a drámákat

2021. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló,

Hosszú történet, de lényegében autizmust, paranoid skizofréniát és szorongásos zavart diagnosztizáltak nálam, az évek alatt.

2021. aug. 1. 00:21
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát az, hogy többször is voltál pszichiátrián, mindent megmagyaráz
2021. aug. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért verekedtek?
2021. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

01:03

Valami apróság miatt. Nem működött együtt a beteg az ápolókkal. Mind bedühödtek, a "személyzet" ráncigálni kezdte, a beteg pedig az öklével válaszolt. Ütött mindenkit, akit ért, fejen is. Végül lefogták, lenyugtatózták, és kényszerzubbonyt tettek rá, ágyhoz kötözték, ahonnan még sokáig lehetett hallani az ordítását.

2021. aug. 1. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
A ráncigálás normális dolog ezeken a helyeken? Szemészeten, fülészeten nem, ezen a szakterületen belefér?
2021. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

13:48

Gyakran láttam sajnos, hogy ráncigálják a beteget.


15:16

"Mese habbal."

Pedig igaz történet. A fejed egy nagy habostorta, te rohadék.

2021. aug. 1. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6, mondjuk egy szemészeten nem dühöngő betegekkel futsz össze jó esetben..
2021. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!