Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha rászállnak az emberre,...

Ha rászállnak az emberre, hogy lehet harcolni ellene?

Figyelt kérdés
Vannak rossz emberek, akik beszólnak, kötekednek, stb. Ez ellen hogy lehet tenni? Szerintem ezek amúgy azokkal ilyenek, akikkel ezt meg lehet tenni, aki gyengének tűnik.

2018. márc. 11. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Határozottságot kell mutatni mindenképp, és még érdemes lehet betárazni előre jó kis beszólásokból, hogy amikor valamiért kötekedik, akkor tudj neki visszavágni. Próbálj meg felülkerekedni az illetőn és a helyzeten.
2018. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam munkahelyen az működött, hogy egyszer csak nem szóltam többet ahhoz az 1-2 illetőhöz és teljes mértékben ignoráltam őket. Reggel bemegyek, beteszem a fülest, hozzájuk se szólok, még csak nem is köszönök nekik, mintha ott sem lennének.


Nálam ez a fajta dolog működik, 1-1,5 hónapja egymáshoz sem szóltunk. Nem mondom hogy jó így, de még mindig jobb, mint amikor nyíltan aláznak.

2018. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad,mondd meg nekik hogy rosszul járnak ha veled kötekednek
2018. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor talán még mindig az a legjobb megoldás, ha nem veszel róluk tudomást, "kiröhögöd" őket. Többnyire egy után megunják, ha nem tudnak felidegesíteni, nincs meg "sikerélményük".
2018. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezeket, annyira nem jött be. De egy másik kérdésnél írta valaki, hogy ha beszólnak az embernek, akkor trükkösen kell viselkedni, nem ugyanazt csinálni, hanem pl. ironikusan válaszolni. Ez a konfrontáció szerintem nem jó, ha egy légtérben kell lenni a másikkal.
2018. márc. 11. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!