Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen ronda?

Miért vagyok ilyen ronda?

Figyelt kérdés

Ronda vagyok, dagadt vagyok egyszerűen amikor belenézek a tükörbe csak elkezd folyni a könnyem. Most nézem a nyaralási képeket és jezusom olyan dagadtnak látom magam. Annyira rossz. Most fogytam 4 kilót így 61 kg vagyok és az a fura hogy néha vékonynak látom magam de az is csak a tükörben a képeken mindig akkora vagyok. 175 cm vagyok és tudom tudom, hogy ez normális súly hozza de akkor miért látom magam kövérnek. Annyira utalom magam hogy sírni tudnék ahányszor meglátom magam. Tényleg nem eszek gyors kajákat se üdítőt nem iszok (nem is szeretem) de mégis jaj életem van már ebből.

Nyugodtan jöhetnek a haterek hogy csak sajnáltatom magam és úgyis szépnek tálalom magam hidd el barátom akkor én lennék a legboldogabb:)

Esetleg valaki tud valami hatásos thigh slimmer edzést? Azt megköszönném

18L



2021. aug. 1. 21:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Khmm.... Testképzavar.... Khmmm
2021. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
43%

Testkepzavar sajnos.

Nojj fel

2021. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Keress pszichopedagógust
2021. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Inkább hülye vagy nem dagadt.
2021. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálom, hogy így látod magad, Kérdező, ez testképzavar. 175 cm-hez teljesen normális súly a 61 kg 18 évesen. Ne akarj fogyni, mert felesleges. Lehet, hogy nem ártana felkeresni egy pszichológust.
2021. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Valóban jól látod hülye is vagyok de ezt tudom magam is nem kell felhívnod rá a figyelmem.

De köszi <3

2021. aug. 1. 21:29
 7/27 A kérdező kommentje:

Pszichológust? Anyum egyenesen kijelentette hogy ne merjek ilyenhez járni magamtól és ő se fogja finanszírozni sajnos.

Én is gondoltam hogy testképzavar de ezzel tényleg nem lehet semmit csinálni? A 2 es válaszoló szerint fel kell nőnöm. Ez mind oke de nagyon nehéz így élni a mindennapokat hogy egy darab szarnak látom magam és nem biztos hogy ki tudom várni míg "fel növök" és elkezdtem "szeretni" magam. :)

2021. aug. 1. 21:34
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
18 éves vagy. Oda mész, ahová akarsz, és a pszichológus nem egy rossz dolog, anyukádnak érdekes a felfogása. Ezen egyedül baromi nehéz lesz átlendülnöd.
2021. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
32 éve latom magam szarnak!Üdv a klubban kislany :(
2021. aug. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

Túlzottan el vagy foglalva magaddal. Ezt nem bántásból írom. Nagyon sok tini, későn érő fiatal felnőtt felnagyítja a problémáit, mintha az egész világ egy nagy színpad lenne, ők meg folyton lámpalázasak. Kicsit reálisabban kellene látnod magad és a világot. Gondolom, nálad sokkal rondább embereket is láttál már, s láttad, hogy azok is lehetnek sikeresek, vannak barátaik, társuk, tehetségesek valamiben. Miért azt választod, hogy te rosszabb vagy mindenkinél? Miért kellene folyton alárendelni magad és bocsánatot kérni, hogy nem vagy elég jó? Ki mondta ezt neked? Ha lenne egy barátod, aki csúnya vagy valamiben kevésbé tehetséges nálad (legyen az sport, matek, művészet, főzés, mittudomén), akkor azt gondolnád róla, hogy milyen béna és értéktelen

és szégyellje magát? És ha nem a barátod, foglalkoznál vele egyáltalán? Na a többi ember is így van vele, akit szeret, azt elfogadja a hibáival, akihez nincs köze, az meg nem érdekli annyira, hogy gondolkozzon róla. Kicsit lépj ki abból, hogy folyton mások elképzelt gondolatainak, szemöldökráncolásának akarj megfelelni, mert ennyire nem forog körülötted a világ - ami igazából egy jó dolog, mert szabadabb lehetsz benne.

Pszichológus azért jó, hogy kitaláljátok, hogy valószínűleg a szüleid nem fogadnak el, azért nem fogadod el magad. Háziorvos is beutal ingyen, nem mondja el a szüleidnek és egyedül is mehetsz, mivel nagykorú vagy.

Másik nagy segítség, ha találsz magadnak olyan tevékenységet, amivel kifejezheted magad, legyen az sport vagy művészet (zene, festés, tánc, kreatívkodás... bármi). Vagy ha elmész önkéntesnek olyan helyre, ahol hasznos lehetsz. És jó ha találsz barátokat.

2021. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!