Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért halnak meg, akik egy...

Miért halnak meg, akik egy hídról beleugranak például a Dunába ? Azonnal meghalnak, vagy még van néhány perc az életükből ? Mi vihet valakit arra rá, hogy ezt megtegye ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbjük megfullad, bár gondolom az sem kellemes mikor olyan magasról csapódnak a vízbe.

Hogy mi vesz rá valakit arra hogy ezt megtegye az nem a mi dolgunk.

2021. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem halnak meg azonnal, egyszerűen elviszi őket a sodrás, és pár perc alatt megfulladnak, mert a tüdejük megtelik vízzel.

Öngyilkosságra a depresszió utolsó, és egyben legsúlyosabb szakasza visz rá. Nagyon hosszú ideig kell kezeletlennek maradnia a depressziótnak, hogy valaki erre a szintre eljusson. Sajnos ez legtöbbször nem látszik az emberen, érdemes körültekintően járni, és ha baj van, akkor segíteni a környezetünkben élő embereket, hogy ezeket az eseteket minimálisra csökkentsük.

2021. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Több okból lehetséges



Az egyik, hogy nem sikerül talpra érkezni és szétcsattan.


A másik az a tipikus felhevült testtel való vízérintkezés és ebből adódó sokk, amely szívmegállást eredményez.


A harmadik pedig az erős sodrás amely olyan erővel hat az emberre, hogy teljesen kifullad és nem marad ereje fennmaradni a vízen.

2021. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Beszűkült tudatállapotban történik.
2021. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Örvények is vannak, nagyon veszélyesek, mert lehúzza az embert. De a megfelelő pillanatban kilehet úszni belőle, akkor nem fullad meg az illető.
2021. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És milyen magasnak kell lennie ahhoz egy hídnak, hogy az illető meghaljon ? Nagyon sajnálom az ilyen embereket. Nemrég olvastam egy ilyen történetet, hogy egy ember így lett öngyilkos. :(
2021. aug. 2. 02:13
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Kit akarsz má' lelökni?
2021. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Ez nekem is eszembe jutott már. Pl én elég jól tudok úszni, víz alatt is 30-40m-t előkészület nélkül le tudok úszni (75m volt a legtöbb)

Vízbe eddig 15m magasból ugrottam már (extrém sport, nem öngyilkossági kísérlet)

Ha én beleugranék egy Bp-i hídról, meghalnék?

2021. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem, aki meg akar halni, az nem is fog nagyon küzdeni az életért.
2021. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De olyankor az ösztönök legyőzik a tudatot.
2021. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!