Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10 perce szakított velem az a...

10 perce szakított velem az a nő, akit eddig a legtökéletesebbnek tartottam, írna néhány gyakoris pár biztató szót vagy saját sztorit, ahol találkozott az igazival egy ilyen szakítás után?

Figyelt kérdés
26/F vagyok egyébként

2021. aug. 2. 02:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Pár éve szakítottak velem azóta sincs senkim, sok szerencsét !! 😂
2021. aug. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Mégse olyan tökéletes akkor ..


Találsz jobbat is nála,de ne erőltesd

Tényleg a legváratlanabb helyen talál meg a szerelem


Pl én 5 évig voltam az exemmel

Szakítás lett belőle


Fél évig nem is akartam ismerkedni, egyik nap leszaladtam a helyi boltba,mert oda kértem a rendelésem,ott találkoztam álmai pasijával.

2 éve együtt vagyunk,1 éve együtt élünk és van egy kutyánk

2021. aug. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Átérzem. Annyi különbséggel, hogyan tied még friss, az enyém már több hónapos, és még most is pusztulok meg. Ő volt az életem. Mi már nem fogunk soha kibékülni, ti még kibékülhettek.

Az én partnerem a kukába dobott engem és az érzéseimet, és lecserélt engem. Soha senki iránt nem éreztem így, de őt ezt nem érdekelte. :/

Egyszerűen minden porcikàm azt súgta, hogy ő az igazi.

Nem lesz könnyű. Kitartást!

2021. aug. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

#3

annak oka van, ha lecserélnek

A kapcsolathoz 2 ember kell


Ha elmondanád mi történt talán tudnánk segíteni

2021. aug. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4, szívesen leírom.

Volt egy jó fiú barátom, akivel gyerekkorunk óta beszélünk. Interneten ismertem meg, az első találkozóra sok évet vártunk. Majd eljutottunk arra a szintre, hogy mindent tudtunk már egymásról szó szerint. Nem sokat találkoztunk, mert elég messze lakunk egymástól, és gyerekként/gimisként a folyamatos utazgatàs megoldhatatlan, főleg ilyen távon. De azóta felnőttünk, lett autóm, lett állásom, neki is lett állása, elköltöztem otthonról stb. Aztán egyszer feldobta, hogy menjek, utazzak fel hozzá. Megtettem, végig utaztam az egész országot. Eltöltöttünk együtt egy kis időt, ami hihetetlenül jó volt. Egyszer csak megcsókolt. Amit akkor éreztem nem is tudom igazán körbeírni, de azt tudom, hogy fantasztikus volt. Miután hazajöttem, már ő úgy vette, hogy mi együtt is vagyunk. Régóta tervezgettem azt, hogy oda megyek dolgozni, ahol ő elérhető távolságban lesz tőlem, nem kimondottan ő miatta, hanem mert arrafelé az országban jobb a fizetés. Egy ideig ingáztam, elutaztam hozzá néha, és úgy viselkedtünk, mint egy pár, majd le is költöztem az ő városától nem messzire, azonban mire lekötöztem azonnal elkezdett hanyagolni, majd egy idő után közölte, hogy neki van egy esélyes csaj az életében, aki tőlem fiatalabb, és neki az kell, kész. Kibuktam. Úgy éreztem, hogy kettőnk között minden tökéletes, amit én éreztem mellette az is olyan volt, amit még soha nem éreztem másnál sem. Hatalmas dolgokról beszéltünk, kimondtuk egymásnak, hogy ,,szeretlek", szóba került sok minden, és semmit nem én hoztam fel, hanem ő. Azt mondta, hogy tökéletes vagyok, mindig olyat akart, mint én, stb. Aztán hirtelen tényleg szó szerint a semmiből jött ez. Soha nem vesztünk össze, mert nem volt rá indok, tényleg úgy éreztem, hogy 100%-ig passzol hozzám, a családja is imádott engem. Soha nem csaltam volna meg, soha nem hazudtam volna neki, vagy vágtam volna át. Én mindent megtettem volna érte. Nem szerettem még egyik partneremet sem ennyire, mint őt, de neki ez nem jelentett semmit. Csinált már olyat, hogy ott hagyta egy több éves kapcsolatát egy új csaj miatt, mint írtam, mindent tudtunk egymásról. De azt utána meg is bánta, ezt úgy veszem észre egyáltalán nem bánja. Folyton rakja ki a képeket, hogy milyen boldogok.

Én nem bírok vele beszélni, mondjuk nem is kíváncsi rám, ezt megmondta. Egyébként mikor ezt így ebben a formában közölte akkor sem vesztünk össze, annyira összetörtem, hogy nem is tudtam kb mit írni az egészre + munkában is voltam, szóval egész műszak alatt sírógörccsel dolgoztam. Azóta sem bírom ezt a tényt feldolgozni, próbáltam mással, de egyszerűen nem működik, úgyhogy most pihenek. Nem kell partner egyelőre, míg siratom életem első nagy szerelmét. A legfájdalmasabb az egészben az, hogy ezzel együtt egy tíz éves barátság is elúszott. Odalett minden... néha visszaolvasom a beszélgetéseinket, hogy milyen szép dolgokat írt nekem, hogy mennyire szeret, meg hasonlók. Azt hiszem még egy ideig ebből nem fogok kimászni.

2021. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lekötöztem azonnal elkezdett hanyagolni, majd egy idő után közölte, hogy neki van egy esélyes csaj az életében, aki tőlem fiatalabb, és neki az kell, kész

Bocsi de téged nagyon át ejtettek akkor,nincs ló jó a szamár is


Csinált már olyat, hogy ott hagyta egy több éves kapcsolatát egy új csaj miatt


Nem bír a farkán megmaradni neki újabb és újabb csajok kellenek akivel szórakozhat


Őszintén a leírásod alapján fogalmam sincs mit szerettél benne


Na jó ez tényleg nem könnyű elhiszem,de te is jobban jártál

2021. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy értem jobban jártál,hogy vége lett


Mindig jönni fog egy jobb

Mert magasra kell tenni a lécet és aki át tudja ugrani ... Remélem érted a példát

2021. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11 ev utan azt mondta a parom hogy neki ez nem megy. Ennek 5 eve azota sincs senkim. Tudtommal neki sincs.


Most erre mit lehet mondani...

2021. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5# Helyedbe kitörölném a beszélgetéseket, mert le fog húzni, és nem tudsz tovább lépni. Nehéz erre mit mondani, tudom mit érezhetsz. Szokták mondani, ha bezárul egy ajtó, kinyílik egy másik. Fel a fejjel.
2021. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!