Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan zárjam ki a hülye világot?

Hogyan zárjam ki a hülye világot?

Figyelt kérdés
Nem érdekel a politika, a mindenféle nemekkel kapcsolatos gondolkodás, a mentsük meg a világot legyünk fényevők téma, a ki mennyit lop vagy hogy milyen csodálatos ez az ország hisz épül szépül vagy hogy ki nyeri majd a választásokat…szó szerint fáj a fejem már ezektől és szeretném kizárni magam ebből az egészből. Ami érdekel a műszaki területek, a testmozgás, kikapcsolódás a természetben. Mindenhonnan ezeket a sületlen témákat hallom, nem tudom kizárni. Nem ítélek el senkit, nem vagyok homofób és figyelek a környezetemre. De amikor napi 3-4x jön egy feminista meg egy LMBTQ+ akármicsoda eszmefuttatás már a falat kaparom hogy megint és megint erről kell beszélni, egyszerűen unom! Miért nem lehet ezektől elvonatkoztatva élni a mindennapokat? Hogy tudnám ezeket kizárni teljesen? Nem érdekel egyszerűen! Ti hogy csináljátok?
2021. aug. 2. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne figyelj oda rá, engedd el magad mellett.
2021. aug. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom netezni szoktál és főleg ott jönnek szembe ezek a dolgok. Kövess olyan oldalakat amik érdekelnek, TV-t ne nagyon nézz, legalábbis rtl, tv2 és társai.
2021. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A Magyar Televízióban nincs ilyen, én is azt sasolom egész nap. Kereskedelmi tévére 4 éve nem kapcsoltam.
2021. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Nincs normális ember, akinek nem lenne tele a hócipője az lmbtqval.


Persze, ha ezt kimondod, máris homofób vagy :) borzalmas

2021. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A neten, azért sokat sejtetőek a hírek szalag címei. Meg se nyitom őket, ami olyanra utalhat ami nem érdekel. Baráti, családi beszélgetéseknél nehezebb ezektől elzárkózni. Ott is felmerülnek ezek a témák. Megértelek, Unalmas már, ha nálam van találkozó előre szólok, hogy nincs politika, nincsenek melegek és társaik. Máskor, máshol vitatkozzanak. Amikor én megyek vendégségbe, akkor kikapcsolom az agyam és a lehető legtávolabb megyek, ha van rá lehetőségem.
2021. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is leszarom ezeket.
2021. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Köttesd ki a netet! Máshogy nem nagyon tudod ezeket elkerülni.
2021. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha valóban nem érdekelnének ezek a dolgok, nem olvasnád el ezeket a cikkeket és nem írnál ki kérdést róla. Én csak az engem érdeklő dolgokat nyitom meg, olvasom el. Nem idegesít fel, ha egy szalagcímet elolvasok. Akkor sem, ha egymás után 10 cikk szól ugyanarról. Akkor pontosan ennyi cikket nem kell elolvasnom. Lehet, hogy mégis veled van a baj?
2021. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten nem tudod kizarni.


Akkor tudnad kizarni, ha a politika nem befolyasolna az eletedet.


Mar pedig az elmult 1 - 2 evben rendesen megtapasztaltuk, hogy a politika meg azt is megszabja neked, hogy kimehess az utcara keso este egy setara peldaul.


Ezt nem tudom masok hogy gondoljak, hogy "Engedd el a fuled mellett"?


Szeretem azert ezeket a 0 erofeszites kommenteket.

2021. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem arról van szó, hogy nem tájékozott valaki a politikában. A napi hírek is fontosak. De sokszor unalmas más amikor a "vízcsapból" is csak ezek folynak.
2021. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!