Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan vannak úgy, hogy akik...

Sokan vannak úgy, hogy akik dolgoznak, azoknak hiányoznak az iskolás évek, aki pedig nyugdíjas, annak hiányzik a munkahely?

Figyelt kérdés
Jelenleg dolgozom, a nyugdíjaskortól még nagyon messze vagyok, de az iskolával úgy voltam, hogy az általánost és a középiskolát utáltam (ott bezzeg lassan ment el az idő), az egyetemet viszont szerettem, és most a munkahelyemet is. Itt meg iszonyat gyorsan telik az idő.
2021. aug. 4. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szerettem iskolába járni. Sajnos nem voltam egy jó fejű gyerek, így nagyon kellett kaparnoma zért is hogy egy 3-as vagy 4-es jegyet elérjek mondjuk reál tárgyakból. Ebben a tanárok sem segítettek túlzottan, csak lesajnáltak hogy ez egy ilyen hülye gyerek. Aztán középiskolában, már szartam is az egészre, legalább akkor tényleg arányos a befektetett idő energia mértéke a szar jeggyel amit kapok. Szóva ne, rohadtul nem hiányzik. Már csak azért sem, mert akkoriban pénzel se voltunk eleresztve, így legalább hogy van keresetem, már nem a szüleimtől kell várnom, vagy nem várnom hogy megkapjam amit akarok.
2021. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely? Soha! Nyugdijasan kezdodott el az eletem.
2021. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jesszus, nem, nem soha! Iskola mindennél pocsékabb volt, szürnyű stresszes, borzalmas közösség, korlátozás, félelem, kényszer.


Munka ezerszer jobb. Nyugdíjas viszont nem akarok lenni.

2021. aug. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az iskola végével kezdődött az életem. Sose vagynek vissza az ertelmetlen közoktatási keretek közé.

Szerintem akinek az az időszak a csúcspont, annak az volt az egyetlen közösség ahol ki tudta vívni a többiek elismereset.

2021. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!