Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi fegyelmi tárgyalásr...

Munkahelyi fegyelmi tárgyalásról készült jegyzőkönyvből épp az én hozzászólásaim hiányoznak érdekes módon -mit tehetek? Kb semmit?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen fegyelmi tárgyalásom volt egy nonszensz ügyben amit magát le se írok mert senki se hinné el hogy ilyenért fegyelmi tárgyalás lehet.

De azt leírom hogy a fegyelmi tárgyalásról jegyzőkönyv készült melyen első körben el akartak kussoltatni erővel. De nem hagytam magam mondtam hogy a rólam szóló tárgyaláson már csak megszólalhatok. Hagyták aztán. Volt pár megjegyzésem hozzászólásom melyet külön kértem vegyenek jegyzőkönyvbe. Először ezt se akarták (ez nem része a jegyzőkönyvnek c. kamu ment) de mondtam ne nézzenek madárnak ott van benne kérdés hozzászólás megjegyzés rész. Hát nekem van megjegyzésem hozzászólásom kerüljön csak bele. Mintha a fogukat húznák végül belementek kerüljön bele. Szépen lediktáltam szóról szóra mint az iskolában hogy mi kerüljön bele. Írták látszólag.

Majd megkapom később a kész jegyzőkönyvet (ezt is csak akkor mikor külön ordítottam érte maguktól ezt se adták volna) és nézem egy árva szavam se került rögzítésre. Mintha meg se szólaltam volna.

Jeleztem ezt gyakorlatilag kiröhögtek. Az ügy lezárult jegyzőkönyv elkészült én meg mehetek a sunyiba.

Mit tehetek ha nem akarom ezt lenyelni? Azért madárnak ne nézzenek már csak kérdés milyen eszközöm van?


2017. febr. 10. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg a munkavédelmi főfelügyelőséget
2017. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal egy jegyzőkönyv csak akkor lesz hiteles, ha minden érintett fél aláírja. Ha nem írtad alá, akkor az a jegyzőkönyv nem ér többet, mint a papír, amire rányomtatták.

Fordulhatsz a munkáltatód feletteséhez, ha van, vagy a Munkaügyi Döntőbizottsághoz

[link]

2017. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy volt kollegam kerult ilyen k=helyzetbe es o perelt. A vegen a volt fonoke belement a kozos megegyezesbe es kapott penzt is a srac. Bar o ugyved, ugyh nem kellett vagyonokat kolteni jogi kepviseletre, m magat kepviselte :) De szerintem ilyen helyzetben meg ugyvedet is megeri fizetni.
2017. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel őket úgy ahogy vannak!
2017. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Minden javaslatot passzolok ugyanazzal a kérdéssel: és a bizonytíhatóság? jelentsem fel őket, Bíróság munkaügy stb?

És a bizonyíték ami a kezemben van? MI van ha a főnök összecsődíti a fél céget az összes seggnylóját a teljes sleppet és azok egybehangzóan állítják majd: hát ez az ember meg se szólalt!

Hogy nem került be amit mondott? Hát kérem meg se szólalt! Mindennnel egyetértett állítja majd 10 ember az én szavammal szemben.

2017. febr. 10. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Aláírtad Te azt?

Ha igen, akkor aláíráskor elolvastad, mit írsz alá?

Akkor nem vetted észre, hogy a te hozzászólásaidat mégsem rögzítették benne?

2017. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Alá van írva. Ugyanis kiszúrtam elsőre hogy hiányos és mondtam nem írom alá. Erre közölték hogy akkor itt és most felmondanak.

Inkább aláírtam.

2017. febr. 10. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Már megint te?
2017. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!