Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felvesznek egy munkahelyre,...

Ha felvesznek egy munkahelyre, már leadtam az adataimat csak az eü papírok hiányoznak és kezdhetek, de nem tudok ott dolgozni még most mondjam meg nekik? Mekkora probléma ez?

Figyelt kérdés
A bejárással lenne problémám illetve a munkaidő se passzol az életvitelemhez ezért másik munkahelyet választanék. Tudom nem kellene így "szórakozni" de nem gondoltam át a dolgokat. Mit tudnak tenni ilyen esetben? Még egy napot se melóztam csak az eü papírokat kell leadnom utána kötnénk meg a szerződést.

2017. aug. 8. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszamondod, hoyg adódott egy jobb lehetőség és kész. Főleg ha semmit nem íratok alá, akkor tökm1.
2017. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, és így etikus.


Mit tudnak tenni? Tudomásul veszik...

2017. aug. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!