Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Home officeban levők: hiányozn...

Home officeban levők: hiányoznak a kollegák, a benti lét, egyáltalán a munkahely? Nekem nem

Figyelt kérdés

tele van a net pszichoblabla cikkekkel arról milyen lelki problémákat sőt depreszziót okozhat a home office és a koellgáktól, a közösségi léttől való tartós távollét.


Na.

Én márc eleje óta lassan kettő kerek hónapja home officeban vagyok. Nem láttam nem beszéltem azóta senkivel a kollegák közül, de még telefonon se. Anyagot kapom neten, anyagot küldöm neten, ennyi a munkám.

Senkivel egy szót se két hónapja és még hol a vége...


És ki hiányzik? Senki.

Részemről én kösz, tök jól megvagyok és tőlem ítéletnapig maradhat ez így, kb akkor akarom látni a kollegáimat mikor a hátam közepét. Ez nem azt jelenti hogy gyűlölöm őket, csak olyanok mint egy régi bútor-már nem kell, a francba vele, ne is lássam.


Vajon velem van a baj? Lelki gebasz emiatt? Meg depresszió?

bakker végre kivirágoztam! Nem kell a fostalicska irodába bemenni naponta és bámulni a csomó hülye segget 8 órában!


Akkor megyek vásárolni vagy edzeni amikor akarok! Magam szervezem a napom, ha tetszik már hajnali 5 kor melózok, ha tetszik 10kor még ágyban vagyok!

És a lóvét ugyanúgy kapom!


HÁT ENNÉL JOBB MI LEHET? Ez a mennyország!


Depresszió??? pff.. KINÉL??


2020. ápr. 23. 10:08
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%

Nekem se hiányoznak a kollégák, se a BKK-n való aszalódás, se az irodai lét.

Jobban szeretek itthonról dolgozni, még ha körülményesebb és számomra kevésbé hatékony.

2020. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
46%
Hát, te sem vagy egy kifejezetten kollegális lény vagy csapatmunkás, de sebaj. Van, akinek hiányzik, van, akinek nem. Nyílván te sem hiányzol senkinek - ahogyan írsz. Kellesz a háta közepére púpnak, igaz?
2020. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

"Nyílván te sem hiányzol senkinek - ahogyan írsz."


Totálisan leszarom kinek hiányzom. Azok nekem csak idegenek.

2020. ápr. 23. 10:21
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
"Depresszió??? pff.. KINÉL??" - például azoknál, akik nem tudják otthon végezni a munkájukat, és fennáll a munkaelvesztés veszélye, a munkanélküliség.
2020. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Nekem nincs home office, mert nem olyan jellegű a munkám, viszont egy hónapja zarva vagyunk.

Maga a munka, a főnök, a vendégek nem hianyoznak. Nem hianyoznak a hülyék sem a dolgozók között, de egy jó kis lányos pletyi a világ folyásáról a munkatársakkal igen. Meg az, hogy munka előtt ide-oda kolbászolok a városban.


Depresszióm nincs, pont, hogy kiegyensúlyozott vagyok, mert nincs meg a napi stressz.

2020. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, viszont csak egy bizonyos százalékát kapjuk a fizetésnek, kollektive az egész cég, a számlák meg ugyanannyik, szóval én ettől fordulok be.
2020. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"szóval én ettől fordulok be."


ez meg már egy másik kérdés és problémakör. Ha nem kapnék bért én is pánikolnék. Na nem sokáig mert itthagynám ezt a gyászba és mennék máshova.

Lenne hova , szerencsére az én melóm (IT) olyan hogy bármikor.

2020. ápr. 23. 10:32
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

Még nem tudom, mert a korlátozások bevezetése után 2 héttel vettek fel. :D


Az előző munkahelyem egyáltalán nem hiányzik. Nagyon rosszul éreztem magam, csak a szakmai lehetőségek tartottak ott végig, de azután, hogy hazaküldtek fizetés nélkül, inkább fellélegeztem, hogy a közeljövőben megszűnt az egyetlen pozitívuma és végre leléphetek. Nagyon gusztustalan munkatársaim voltak, erőszakosak és egyszerűen szemetek. Meg volt szabva, hogy mennyit kell velük lennem munkaidőn kívül, ha nem mentem, akkor egész nap beszólogattak, hogy ki leszek rúgva meg milyen szar társaság vagyok... Nagyon utáltam, megalázó volt.


A mostaniak jófejnek tűnnek és nincs ilyen kötelező cirkusz. Ráadásul egy körpanorámás irodában van a csapat és őszintén kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet ott dolgozni. Szóval igen, már várom, hogy személyesen találkozzunk. :)

2020. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
húzd már ki a fejed a s*ggedből kérdező. elenyésző az irodisták aránya jelenleg , a home offisz meg még kisebb.
2020. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
35%

Nem. IMÁDOM a home office-t.

Mi mondjuk majdnem minden nap tartunk megbeszélést skype-on, ez is még egy picikét sok nekem, de elviselhető.

Imádom, annyira jó lenne ha a home office örökké tartana. Sajnos konzervatív munkahely, nem hinném hogy lesz rá lehetőség. :(

Pedig tök jó, napi 2 órát spórolok az utazáson, sokkal-sokkal-sokkal kényelmesebb itthon lenni, nem kell sok embert elviselnem, stb.

A home office-nak a szememben csakis előnyei vannak.

2020. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!