Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a legijesztőbb...

Milyen volt a legijesztőbb rémálmod?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer fulladásról álmodtam. Akkor tényleg úgy felriadtam, mint a filmekben, hogy hirtelen felültem, és kapkodtam a levegőt. Illetve a valóságban nem fulladtam ekkor, nem volt légszomjam, tényleg csak a rémálom miatti sokk miatt volt a levegőkapkodás.
2021. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az iskolámban csak én voltam meg egy gyilkos. Elrejtōztem a gyilkos elōl, de rámtalált és elkezdtem futni. Az volt a legrosszabb,hogy úgy futottam mintha kúsznék a földön, le lennék lassítva , akadályozna valami a gyilkos egyre közelebb ért és arra ébredtem fél, hogy belém mártja a kését... Le voltam sokkolódva
2021. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiskoromban sokszor azt álmodtam, hogy betörnek hozzánk és megölik anyukámat. Sosem mondtam senkinek, aztán szerencsére kinőttem. Felnőtt fejjel már nemigen vannak rémálmaim, ritkán fordul elő, de ha igen, akkor is mindig valamelyik szerettemet éri baj vagy halál.
2021. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cápatámadás ért, kb a fél testem elharapta, és végignéztem ahogy kifolyik a belem meg minden. Miután felkeltem, még két napig ilyen furcsa sajgó érzés volt az egész oldalamban.
2021. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(3: aludj hidegben! Hidegben gyakrabban vannak visszaemlékezhetős álmaink-rémálmaink)
2021. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt álmodtam,hogy elfogyott a sör.
2021. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 8 éves lehettem. Azt álmodtam, hogy nézem nagyinál a televíziót, majd az ablakban megjelennek cuki bábuk amik átváltoznak zombikká. Erre szólok nagyinak, akivel kinézünk a kertbe. Egyszer csak egy árnyékember kiugrik a bokorból, elkezdünk felmenekülni a lépcsőn, nagyi felmenekült, én még a lépcsőn voltam, majd egy gombnyomásra nagyim átváltoztatta a lépcsőt egy csúszdára, amivel az árnyember karjaiba kerültem és berántott a bokorba, ott a pokolba és elkezdett enni.
2021. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát elég beteg lesz és korhatáros... szóval...

Sétáltam a kertben egyszer csak a bokorból előugrott egy farkas és ledermedtem nem tudtam mozdulni sem, odajött hozzám beleharapott a zacsimba és kifolytak a heréim, de kiderült hogy nem csak kettő van hanem legalább harminc és azokat szedegettem, aztán egyiket megkóstoltam és kiderült hogy egész finomak. Utána bementem a házba visszarakosgattam a golyóimat, és összeforrt a zacsim. Mikor az álomból felébredtem a biztonság kedvéért kivertem, hogy tényleg működnek e. És farkas szőr jött a farkamból. Aztán újra felébredtem, ekkor már igazából. Fura volt, mert azt álmodtam hogy felébredtem, aztán az is csak álom volt.

2021. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!