Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha cigány lány létemre...

Gáz ha cigány lány létemre nem szeretem a cigany nőket? 21/L

Figyelt kérdés

Olyan helyen lakunk ahol nem laknak normalis ciganyok, a szomszed faluban lakik egy kettő család, de itt senki.

Általánosban is ugy voltam nevelve hogy nem foglalkozhatok ciganyokkal, de igy vissza gondolva nem is voltak normalis ciganyok.

Sokaig nem is tudtam hogy en cigany vagyok.

Sőt nem is cigany hanem oláh cigány, Anya oláh cigány, apat nem ismerem ő nem tudom mi.

A falubeli ciganyokkal nem foglalkozok igy nem is volt kozom hozzajuk soha.

Aztan most az elso munkahelyemen is eszrevettem magamon hogy en nem akarok cigany nokkel foglalkozni, a cigany fiukkal a normalisakkal elvagyok sőt jobban szeretem mint a magyarokat de ez ritka kb 2 ilyen fiu van.

Gaz ez?

Meg amugy a rokonsagaimmal nincs gondom hiaba ciganyok....

Szegyellnem kene magam ezert?


2021. aug. 6. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem kell emiat szégyenkezned.
2021. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, azzal barátkozol, akivel akarsz.
2021. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne azon múljon hogy cigány vagy nem cigány, hanem, hogy jó ember vagy rossz ember.
2021. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De en nem nagyon ismerek cigany nokbol normalisat ezert irtam.

Nem a borszin meg a szarmazas hanem mind ugyanugy viselkedik, es nekem ez nem szimpatikus ezert nem is tudok veluk elleni. De neha ugy erzem megtagadom a verem

2021. aug. 6. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát én meg tudlak érteni. Nem akarok bántani senkit de konkrétan olyanok mint akik most jöttek ki egy horror filmből. Meg az a viselkedés. Nem csodálkozom hogy a roma férfiak nagy része a magyar nőkért teper.
2021. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Most ha kivessszük a sztoriból, hogy ki milyen rasszba tartozik, akkor máris egy letisztultabb képet kapunk, ahol vannak az alpári nyomorék proli suttyók, meg átlagos normális emberek. Nyilván a szottyadékokkal nem kell foglalkozni, teljesen mindegy hogyan néz ki. Ha vállalhatatlan, akkor felesleges belefektetni az energiát. Munkahelyen meg aztán tényleg érdemes inkább saját magaddal foglalkozni. De ha valakivel jóban akarsz lenni, akkor azok a normális viselkedésű emberek legyenek, bőrszíntől-származástól függetlenül.
2021. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Nem, szerintem pont az a normális, hogy azokkal jössz ki jobban, akik normálisak. Ha cigányokból pont a suttyó féle vesz körül, persze hogy nem jössz ki velük, hiába vagy cigány. Én is úgy vagyok vele, hogy aki suttyó, azzal nem barátkozom, tökmindegy hogy milyen nemzetiségű, vallású, bőrszínű stb. akik meg jó fejek, azokkal igen.
2021. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Neked is van egy egyéniséged, amely valamilyen oknál fogva ilyenné formálódott.
2021. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, inkább, minthogy "muszájból" barátkozz velük, aztán átvedd azt a stílust. Én magyar vagyok, de legszívesebben a magyarok nagy részét is kilőném a Holdra, vagy messzebb.
2021. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!